Oturum Doğrulaması Başarısız Oldu Sorunu ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 07 Mar 2016, 20:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam yeni birşey keşfettim eğer siteyi başka bir hostinge taşırsam ve geçmişte aldıgım sql u aktarırsam tüm sorunlar düzeliyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: cgozuagca - 23 Ağu 2018, 23:12hocam yeni birşey keşfettim eğer siteyi başka bir hostinge taşırsam ve geçmişte aldıgım sql u aktarırsam tüm sorunlar düzeliyor.

İlginç ozaman hosting kaynaklımı söylediklerimi denediniz mi ve hosting php sürümü kaç
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

hocam baska hostinge kurdum düzeldi sonra kendi hostumu sildim yenisini kurdum yine aynı hatayı verdi çıldırıyorum

cgozuagca

gecitli

http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

cgozuagca

Hocam ne dersek denyelim olmadı smf i yeniden yükledim farklı bir smf ile devam ediyorum yola yardımlarınız için teşekkürler

tarantula901

Alıntı yapılan: cgozuagca - 27 Ağu 2018, 12:56Hocam ne dersek denyelim olmadı smf i yeniden yükledim farklı bir smf ile devam ediyorum yola yardımlarınız için teşekkürler

yeni smfden kastınız dbyi sıfırlamayın ftp dosyaalarını sıfırlayın bir müsait olduğum zaman eski dosyalarınızı isterseniz kontrol ederim.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Hocam gerek kalmadı ya şimdi başımda başka problemler çıktı bir iki tane basit problemler birincisi sa shop sistemi kurdum menüde adını değiştiriyorum admin paneline gelince market yazıyor ana sayfaya gelince shop yazıyor subs.php den baktım bulamadım

Elcros

subs.php'de ctrl+f yapıp shop diye aratın 'title' => 'shop', yazan kısım olması gerek orayı 'title' => 'market', yapın
ElcrosGraphic

cgozuagca

Alıntı yapılan: Elcros - 29 Ağu 2018, 14:19subs.php'de ctrl+f yapıp shop diye aratın 'title' => 'shop', yazan kısım olması gerek orayı 'title' => 'market', yapın

subs.php aratıyorum yok shop yok

Elcros

Alıntı yapılan: cgozuagca - 29 Ağu 2018, 15:03subs.php aratıyorum yok shop yok

BoardIndex.template.php de ve index.template.php de de aratın bunlardan birinde olması gerek
ElcrosGraphic

tarantula901

dil dosyalarında market yazısını arayıp değiştirebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

modifications.english.php gibi bir dil dosyası var herşey onda kayıtlıymış teşekkürler yardımınız için  yuhphii

ramooo19

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 10 Mar 2016, 21:16Evet tüm sitelerin sorunu hostla ilgiliymiş, aynı hostta yüklü diğer 45 sitede de aynı sorunlar varmış onlarıda sonradan öğrendim. Emeğinizi nasıl öderiz bilmiyorum.

peki hostcu sorunun nerden kaynaklandığını açıkladımı bizde onua göre yol alsak :D