Giriş Sorunu

Başlatan ediz34, 26 Mayıs 2017, 17:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Şuanda cepteyim pc başına geçtiğimde bakarım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

streetfire

Benim hiçbir değişiklik yapmadan bu uyarıyı vermeye başladı. Hosting sebebiyle olabilir mi? Hostgator kullanıyorum. Yaklaşık 3 senelik SMF sitem ve 1 yıldır kullandığım Temam artık giriş linkine tıklayıp ana giriş sayfası açılmadıkça Kolay girişlerin 2'sinden de giriş yapamaz oldum. Hosting neyi değiştirmiş olabilir de Quick Login sorunu veriyor olabilir?

Benim de aldığım uyarı mesajı aynı...

"İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin."

tarantula901

Buna benzer bır sorun görmüştüm hosting kaynaklı ancak olmayabilirde test etmek için elinizde bir başka hosting varsa test edın yada localdd dendyın nette arastırın localdeyı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

streetfire

Evet sorunu anladım. Buraya yazayım yaşayan faydalansın.

Ne yazık ki  SMF 2.0.14 güncellemesi yapınca oluyor. Diğer bir hostingte de denedim aynı. Sıfırdan SMF 2.0.14 kurulduğunda tüm kolay girişlerde bu hatayı veriyor. Bu sebeple tekrar  SMF 2.0.13 versiyonuna geçtim surun ne yazık ki düzeldi. Güncellemede sorun var. Yeni versiyonda hatta kendi temalarında bile böyle. giriş yapa tıklayıp giriş sayfası açılınca anca giriş yapıyordu. Downgrade yapınca çözüldü.

tarantula901

Profilinizde smf sürümü 2.0.13 dü 2.0.14 sürümü güncellediğinizde smf artık php sürümü olan php 5.4 sürümüyle çalışır 5.4 altı hata alma ihtimali yok onun için cpanelde php sürüm değiştirme var ise php sürümünü değiştirebilirainiz test edeerek düzgün çalışıyormu kontrol edin

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: streetfire - 02 Haz 2017, 14:37Evet sorunu anladım. Buraya yazayım yaşayan faydalansın.

Ne yazık ki  SMF 2.0.14 güncellemesi yapınca oluyor. Diğer bir hostingte de denedim aynı. Sıfırdan SMF 2.0.14 kurulduğunda tüm kolay girişlerde bu hatayı veriyor. Bu sebeple tekrar  SMF 2.0.13 versiyonuna geçtim surun ne yazık ki düzeldi. Güncellemede sorun var. Yeni versiyonda hatta kendi temalarında bile böyle. giriş yapa tıklayıp giriş sayfası açılınca anca giriş yapıyordu. Downgrade yapınca çözüldü.

Aynen sorun güncellemeden kaynaklanıyor. Ben de bugün siteleri güncellerdim. Aynı hatayı alınca tekrardan 2.0.13 e geri dönüş yapabildim.
 Malesef tek evdersleri.com sitemizde geri yükleyemedik.
Bu yüzen evdersleri.com sitemize admin girişi yapamıyorum.
2.0.14 e güncelleme yapmamalıyız.
Sorun giriş yapamadığım evderslerine nasıl giriş yapabilirim?
Kolay gelsin...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Portalden giriş yaptığınızdami sorun yaşıyorsunuz forum kısmından yada giriş butonuna tıkladıktan sonra giriş yapabiliyormusunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 15:30Portalden giriş yaptığınızdami sorun yaşıyorsunuz forum kısmından yada giriş butonuna tıkladıktan sonra giriş yapabiliyormusunuz.

Ne portaldan ne de forumdan admin girişi yapamıyorum. Aslında yeni üye olunca giriş yapmış oluyorsun ama admin giriş gerekli bana ....
admin giriş yapamayınca da geri yükleme yapamıyorum.

tarantula901

Admin panelden temel portal ayarlarından bir resim atarmısınız.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 15:36Admin panelden temel portal ayarlarından bir resim atarmısınız.

Hiç admin giriş yapamıyoprum ki, resim alıntısı yapayım.

Normal sizin de açabileceğiniz gibi bir ziyaretçi gibi görünüyor.

Sosyal Öğretmeni

Baktım olmadı en son çare olarak bunu tekrardan manuel olarak yapacağım...

https://custom.simplemachines.org/upgrades/index.php?action=upgrade;file=smf_patch_2.0.14.tar.gz;smf_version=2.0.13

Bunu manuel yükleyeceğim. Ftpden atacağım...

tarantula901

Cpanelden php sürümünü 5.4 yapın öyle deneyin.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 15:42Cpanelden php sürümünü 5.4 yapın öyle deneyin.

Php sürümü zaten 5.4. üzeri...

tarantula901

Admin panelden portal ayarlarındaki temel ayarları kısmından bir foto atarmısınız.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 15:50Admin panelden portal ayarlarındaki temel ayarları kısmından bir foto atarmısınız.

Ne dediğinizi tam olarak anlamıyorum. Portal admin kısmına da giriş yapamıyorum ki görüntü alayım.