Profil Alanınıza Konu Sayısı ekleyin

Başlatan astro1, 26 Şub 2017, 17:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Profil alanınıza kaç tane konu oluşturduğunuzu ekler örnek resim aşşağıda ;

Kullandığınız temanızdaki Display.template.php'de bul
// Show how many posts they have made.
            if (!isset($context['disabled_fields']['posts']))
                echo '
                        <li>', $txt['member_postcount'], ': ', $message['member']['posts'], '</li>';

altına ekle
//Konu Sayısı

$data=mysql_query("SELECT count(`id_topic`) as konu FROM `smf_topics` WHERE `id_member_started` = ".$message['member']['id']);
while($d=mysql_fetch_object($data))
{
echo ' <li>Konu Sayısı ',$d->konu;
echo ' </li>';
}
mysql_free_result($data);
unset($data,$d);

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

duhann

Aynen Eski Konuda varmıs Yapamıstım Simdi OLdu . Teşekkürler.
Ben Birini SevmiyOrum, O'da Beni SevmiyOrdu..
BirGün RandevuLaştık. Ben Gitmedim O'da GeLmedi..

www.SohbetciLeriz.Com
http://forum.sohbetcileriz.com

astro1

Alıntı yapılan: duhann - 26 Şub 2017, 21:13Aynen Eski Konuda varmıs Yapamıstım Simdi OLdu . Teşekkürler.

İşe yaradığına sevindim
www.forumtim.com

serdo

ben ekledim ama olmadı

Alıntı Yap// Show how many posts they have made.
         if (!isset($context['disabled_fields']['posts']))
            echo '
                        ', (!empty($modSettings['ssrs_points_enabled'])) ? '<li class="postcount">'. $txt['modifications_ssrs_points']. ' '. $message['member']['ssrs_points']. '</li>' : '' ,'
                        <li class="postcount">', $txt['member_postcount'], ': ', $message['member']['posts'], '</li>';

//Konu Sayısı

$data=mysql_query("SELECT count(`id_topic`) as konu FROM `smf_topics` WHERE `id_member_started` = ".$message['member']['id']);
while($d=mysql_fetch_object($data))
{
echo ' <li>Konu Sayısı ',$d->konu;
echo ' </li>';
}
mysql_free_result($data);
unset($data,$d);

Böyle biri yok

Bende ekledim olmadı vbulletin pospit yapınca olmuştu

tarantula901

Olması lazım öyle büyük bir durum yok sadece kodları düzgün eklediğinize emin olun.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Malesef dediğiniz gibi yaptık ve olmadı.

tarantula901

Bu kodları uygula ve dosyayı eke ekle bakacağım.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Kullandığım tema da Display.template.php olmadığından default temaya yaptım.
Ekte.

tarantula901

Siteyi açaydın ziyaretçilere konuyu görebileydim neyse yarın bakarım anca bana pmden at uye bılgılerı konu gormem lazım bu kodları sıtene uygula o sekıl dursun

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

peki örnek resımde oldugu gibi 1 den fazzla rank resmi eklemek için ne gerekiyor ??

ve hangi smf sürümlerinde destekli oluyor 

tarantula901

Birden fazla rank için bir mod var sitede arama yapın ancak 2 0 için uyumlu şuanda

Ücretli Smf Destek İçin