Rank İkonları Yolu

Başlatan ozgurbasar, 16 Şub 2019, 16:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozgurbasar

Merhabalar

Yeni rankları ekledim fakat rank yolu gözükmediği için istediğim rank ekleyemiyorum.
ayrıca orjinal dosya ismi ile upload ettim kırmızı kare ikonu direkt deişim aynı isimle yani. Fakat bu sefer rank hiç gözükmedi hata kodu verdi. nasıl düzenleyeceğimi bulamadım.

resimleri ekledim

tekyürek

Normalde calismasi lazim ben bi kendi sitemde bakayim belki rc surumunde vardir bu sıkinti

ozgurbasar

tekrar orjinal resmi geri ftpye yüklediğimde tekrar gözükmüyor. yani değiştiği an rank gidiyor. orjinal rank ı geri yükseksekte oda gözükmüyor. acaip bir durum. hiçbir şekilde herhangi bir kodla oynamadım ve sadece rank sayısını 5 den 1 e düşürdüm ftpden orjinal ismi ile yükledim. birde bi hata kodu veriyor panele onuda göstereyim. yardım edebilirseniz çok sevinirim.

tekyürek

Acikcasi inceledim rc versionda boyle bir sorun söz konusu degil  sizin sitenizde bir sorun var  siteyi sifirlayin bi duzelecekmi

ozgurbasar

peki siz rank yolu ekleyebiliyormusunuz rc versiyonda. ben rank younuda bulamadım. bulsam oradan düzenleyeceğim zaten. bu arada sıfırladım ama halen aynı. zaten default tema üzerinde işlem yapıyorum.

tekyürek

Veri tabanindan incelemem lazim tablo dada olabilir sorun

ilgili tabloyu bulup sub domaine 2.1 kurun ve doplonun yedegini alip sitenize aktarin  bide boyle deneyin

ozgurbasar

hocam yardımınız için çok teşekkür ettim. sorunumu çözdüm. yeni bir tema oluşturdum panelde. ve önceki temamın aynısını yeni kurduğum temaya aktardım ftp üzerinden. daha sonra temaları sıfırladım tekrar default a döndü. şimdi ikonların yolu gözüküyor. ftp den yükleyince ikon çıkıyor :) hallettim :) çok çok çok teşekkür ederim. sıfırlama bilgisi işime yaradı.

tekyürek

Rica ederiz kolay gelsi

ramooo19

valla bu sorun zaten vardı ancak veri tabanında değiştirebiliyoruz yerini.
fakat admin panelinden grub değişikliği yaptığımızda yeniden bozuluyor.fakat veri tabanından tekrar düzenliyoruz :)