Gülümsemeler ve İleti İkonlarını Düzenleme

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 22 Tem 2014, 19:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Gülümsemeler ve İleti İkonları
Bu gülümsemelerin kodlarını nasıl neredendeğiştiririm.
Yani 8) sekiz parentez yazınca nasıl ki gülümseme gözlüklü gülümseme çıkıyorsa Ben bunu daha karmaşık yapıp mesajda denk gelme olasılığını azaltmak isityorum.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

admin panelden

Gülümsemeler ve İleti İkonları bölümünden

Kısmından yapabilirsiniz.

Aktif değilse seçenekler kısmından

Özelleştirmiş gülümsemelere izin ver tık koymalısınız sonrasında kaydettıkten sonra bır kac buton daha cıkıyor orayı ınceleyıp gorursunuzzaten
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

dediğiniz şeyleri aradım malesef bulamadım

tarantula901

admin paneliniz tam olarak açılmamış gorunmuyor olabilir dıye dusunuorum ust sag tarafta sola bakan ok var ona tıklayıp admın panelın dıger sıte gıbı acılmasını saglayın.

admın panelde forum baslıgı altında / Gülümsemeler ve İleti İkonları kısmında / seçenekler kısmı var ona tıklayıp

Özelleştirmiş gülümsemelere izin ver
(Set seçilmemişse, varsayılan set kullanılır)  acmanız gerekıyor.

açtıktqn sonra 

gulumsemelerı duzenle butonuna tıklayıp gulumsemelerı bu bolumden duzenleyebılırsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

eyvallah usta
Ya kusura bakma ben daha smf 2 sürümüne alışamadım.
Kafam sürekli 1 serisine gidiyor. Yani 6 yıldır 1 serisini kullanıyordum.
Böyle basit bir şey için başınızı ağrıttığım için kusura bakmayın.
ilginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 22 Tem 2014, 23:17
eyvallah usta
Ya kusura bakma ben daha smf 2 sürümüne alışamadım.
Kafam sürekli 1 serisine gidiyor. Yani 6 yıldır 1 serisini kullanıyordum.
Böyle basit bir şey için başınızı ağrıttığım için kusura bakmayın.
ilginiz için teşekkür ederim.

önemli değil hiç çekinmeden destek konusu açabilirsiniz alışmanız gerek sonradan bu tür sorununuz kalmaz

Ücretli Smf Destek İçin