Bildiri

Başlatan Focus, 24 Ksm 2018, 12:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Focus

Merhabalar eklere koydum resmdeki kısmı doldurunca yetkili yetkisi olanlara pm gitmesini istiyorum

tarantula901

Smf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız. Yada haberler bültenlerden yetkili yetkisizi ayarlayarak pm gönderebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Ksm 2018, 14:50Smf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız. Yada haberler bültenlerden yetkili yetkisizi ayarlayarak pm gönderebilirsiniz.
Böyle bişiy yok zaten bu kısmı doldurunca o bilgileri pm olarak iletsin istiyorum

tarantula901

Alıntı YapSmf dışı bir özellik olduğu için böyle bir mod bilmiyorum bu tür bir mod yapılır ancak bu özelliği herkes kullanmayacağı için kimse uğraşmaz ya ücretli yaptıracaksınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Şöyle bişi olmazmı hiç mi yok
Adam dolduruyor sonra metin belgesine doldurduğu şeyler yazıyor onuda yetkililer bi şekilde görüyor

tarantula901

söyle bir mod var liste şeklinde alanları seçiyorsunuz sonrasında ona göre dolduruluyor ve kaydet yada gönder dedikten sonra konu olarak açılıyor ama modun adını hatırlayamadım.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ksm 2018, 02:41söyle bir mod var liste şeklinde alanları seçiyorsunuz sonrasında ona göre dolduruluyor ve kaydet yada gönder dedikten sonra konu olarak açılıyor ama modun adını hatırlayamadım.
O mod lazım bana.

garfieald

O istediğiniz mod bu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1279

fakat bu tasarıma ve sayfaya entegre nasıl edilir bilmem edilmez ztn.

Focus

Tşk domain + hostu alınca deniycem

tekyürek

Alıntı yapılan: lork - 26 Ksm 2018, 02:34Tşk domain + hostu alınca deniycem
Merhaba smf ile uyumlu hosting tegmin edebilirz
Ucretsiz sitwnizi kurar teslim ederiz dilerseniz

Asadaki konuyu inceleyebilrsiniz
http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2530.0

ramooo19

Alıntı yapılan: bangbang - 26 Ksm 2018, 00:46O istediğiniz mod bu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1279

fakat bu tasarıma ve sayfaya entegre nasıl edilir bilmem edilmez ztn.

evet mod bu ama 2.0.15 ve üst sürümlere göre uyarlanması lazım aksi halde kullanılamaz :(

garfieald

emulator ile kullanılabilir. her şeyi yeni sürüme kim uyarlasın..

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 01 Ara 2018, 20:37emulator ile kullanılabilir. her şeyi yeni sürüme kim uyarlasın..

Emulator sorunsuz kuruluyorsa sorun yok.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

yükledim modu ama çalıştıramadım bi yardımcı olurmusunuz karışık biraz