Üye grubu sorunu

Başlatan astro1, 09 Mar 2016, 22:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Üye grubu açtım adı fenerbahçe.Tüm üyelerin istediği gibi özgür olarak girmesi için açarken özgür şeyini tikledim.Sora izinleri de devral:normal üye olarak tikledim.Oluşturdum sora normal üye olan hesabıma giriş yaptım.Şimdi ondan seçmem gerek fakat admindeki gibi  hesap ayarlarında ek grupları seç diye birşey yok ?

böyle yaptım ama hesap ayarlarında ek grubu seç diye bişey yok
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

resimde Grubun kendi özel izinlerine sahip olabilmesi için "Hayır" seçeneğini etkinleştiriniz.

o kısımda hayır olanı seçin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:47resimde Grubun kendi özel izinlerine sahip olabilmesi için "Hayır" seçeneğini etkinleştiriniz.

o kısımda hayır olanı seçin
e işratledim ? olmadı yaptım ama halen yok hesap ayarlarında
www.forumtim.com

tarantula901

Bu grubu oluşturduktan sonra uye kendi profilinde bulunan Grup Üyeliği kısmına girip hangi gruba katılmak istiyorsa o gruba katılacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:51Bu grubu oluşturduktan sonra uye kendi profilinde bulunan Grup Üyeliği kısmına girip hangi gruba katılmak istiyorsa o gruba katılacaktır.
aaa orayı yenı kesfettım :D tesekkurler çözüldü (sorular azalıyor :d)
www.forumtim.com

astro1

birden çok katılamazlarmı fenerbahce diye olusturdm trabzon dıyede olustursam ana uyelık dışında ek uyelıkya bunlar
www.forumtim.com

tarantula901

Siz birden çok gruba katılsınlar istiyorsunuz. Profildede bu gruplar gorsunmesını ıstıyorsunuz sanırım bir bakmam gerek

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 22:59Siz birden çok gruba katılsınlar istiyorsunuz. Profildede bu gruplar gorsunmesını ıstıyorsunuz sanırım bir bakmam gerek
aynen öyle yani postta 2 3 4 5 tane üye grubu olucak :DYönetici mesela hemde fenerbahce ve trabzonspor grubuna gircek adam :D seçicekler yanı o özgün olanları bakarsanız sevinirim :D (bundan başka 2 kaldı sanırım yada son :D)
www.forumtim.com

tarantula901

Display.template.php dosyasında şunu aratın

// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.
if (!empty($message['member']['group']))
echo '
<li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';

sonrasına ekleyin.

if (!empty($message['member']['additional_groups'])){
for ($i = 0; $i < count($message['member']['additional_groups']['id']); $i++)
echo '<li>', $message['member']['additional_groups']['stars'][$i], '</li>';
}

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2016, 23:45Display.template.php dosyasında şunu aratın

// Show the member's primary group (like 'Administrator') if they have one.
if (!empty($message['member']['group']))
echo '
<li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';

sonrasına ekleyin.

if (!empty($message['member']['additional_groups'])){
for ($i = 0; $i < count($message['member']['additional_groups']['id']); $i++)
echo '<li>', $message['member']['additional_groups']['stars'][$i], '</li>';
}

halen birine katılıyor sadece
www.forumtim.com

tarantula901

Profilde iki gruba katil oyle bak

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Mar 2016, 12:07Profilde iki gruba katil oyle bak
OLMUYO işte birisi tikleniyor sadece
www.forumtim.com

tarantula901

sitenden yetki verirmisin bana

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

astro1

www.forumtim.com