Kategori uzatma.

Başlatan Yaman, 25 Ksm 2016, 00:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yaman

Katagorilerimin uzunlugu böyle kaldı ayarlayamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

yuhphii  yuhphii  yuhphii  yuhphii

tarantula901

siteye giriş yapabilmem gerekiyor girmediğimden birşey yapamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

o temanin ya copeyrihtini ekle sana 1 hafta sure yada kulanma

adama bak hem kaldiriyor hemde utanmadan bunu yaziyor

Bu tema Venue Ekibince gelistirilmistir, izinsiz kullanimi yasaktir. Venue Roleplay Ã,® 2015-2016
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

Yaman

@Tarantula901 cevap bekliyorum...

tarantula901

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ksm 2016, 13:18siteye giriş yapabilmem gerekiyor girmediğimden birşey yapamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Yaman

Sorun çözüldü..  yuhphii

SaMania

Alıntı yapılan: gecitli - 25 Ksm 2016, 14:06o temanin ya copeyrihtini ekle sana 1 hafta sure yada kulanma

adama bak hem kaldiriyor hemde utanmadan bunu yaziyor

Bu tema Venue Ekibince gelistirilmistir, izinsiz kullanimi yasaktir. Venue Roleplay Ã,® 2015-2016

Tema sana ait değil, Dzinerstudio'ya ait. Neyin hak savunmasını yapıyorsun ?

tarantula901

@SaMania anlık cevap verseydin tamamda tarihlere baksaydın keşke ozaman onun temasını kullanıyordu demekki site sahibi temasını değiştirmiş.

Ücretli Smf Destek İçin