Wp Haber Sitem Bir Türlü Tam Açılmıyor Sorunu ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 30 Mayıs 2015, 00:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Wp Haber Sitem Bir Türlü Tam Açılmıyor Sorunu ve Çözümü
Haber sitemizde bir türlü %100 açılma olmuyor. Açılma oranı çok düşük kalıyor.
Nasıl desem ana sayfa olsun iç sayfalar olsun resimler bir türlü açılmıyor.
Yan bloklardaki resimli son haberlerde resimler çıkmıyor. Yazılarda üst üste binmiş / gelmiş vaziyette çıkıyor.
Bu konuda ne yapabiliriz?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

resimler farklı sitelerden çekildiği için sorun görünüyor sanki test etmek için kendi ftp attığınız resimlerden yenı haber ekleyerek test eedrmisiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Sorun başka sitelerden almakla ilgili değil.
Kayan bandlarda , son haberlerde olsun manşet haberlerde olsun vb de resimler görünmüyor yoksa iç sayfalarda ki mesaj içindeki resimler tam olarak açılıyor. Bu olay geçen hafta yaşadığımız sıkıntıdan sonra meydana geldi...

Sosyal Öğretmeni

Bu sorun Sitedeki bir eklentiden kaynaklanıyormuş
Eklentinin cmod ayarları yazılabilir yapılınca düzeldi.
Emeği geçen Fatih bey e teşekkür ederim.

tarantula901

sorunun cozulmesine sevindim is dolayisi ile farkli yerde oldugum icin ben ilgilenemedim iyi calismalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin