SİTE MENÜSÜ SORUNU

Başlatan Shahinn, 03 Ksm 2018, 01:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Shahinn

Sitemin ana menülerinden bazılarını silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ? Forumda bir çok başlığı inceledim. Bu sorunuma çözüm sağlayan modlar var fakat bunların hepsi sitemde yüklü olmasına rağmen nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Yüklenen modu nasıl çalıştırabilirim ? Sitemdeki menüleri nasıl silebilirim ? Bana lütfen yardımcı olurmusunuz. Kullandığım SMF sürümü 2.0.15. Şimdiden teşekkür ederim.

tarantula901

hangi modları kullandınız ve hangi menuleri kaldırmak istiyorsunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Shahinn

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ksm 2018, 01:51hangi modları kullandınız ve hangi menuleri kaldırmak istiyorsunuz

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2657

Burada bulunan modların hepsi siteme yüklü ama kullanmayı bilmiyorum. Yüklediğim bir modu nasıl kullanırım ? Kaldırmak istediğim menü şuanlık "Son Konular" menüsü fakat ilerleyen zamanlarda yeni menü açmak yada yine o menülerden kapatmak isteyebilirim. Bu kontrolü nasıl yapacağım ? Dediğim gibi bu modlar yüklendikten sonra nasıl kullanılır bilmiyorum.

tarantula901

Son konular butonu farklı bir mod olabilir bilinen moda benzemiyor oyuzden kullandığınız modların listesini eklermisiniz.

Söylemiş olduğunuz modu kullanmasını bende bilmiyorum test etmeden birşey diyemem.

Bu arada pmden attığım mesaja cevap verirseniz sevinirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Shahinn

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ksm 2018, 13:58Son konular butonu farklı bir mod olabilir bilinen moda benzemiyor oyuzden kullandığınız modların listesini eklermisiniz.

Söylemiş olduğunuz modu kullanmasını bende bilmiyorum test etmeden birşey diyemem.

Bu arada pmden attığım mesaja cevap verirseniz sevinirim.

1. SmfMod Mentions 1.0
2. Number of own posts in topic view 1.00
3. Tagging System 3.0
4. SMF 2.0.14 Update 1.0
5. nCode Image Resizer 1.4
6. No Download Attachment 1.0
7. Yet Another YouTube BBCode Tag 4.12
8. Google Analytics Code 1.4
9. SMF 2.0.13 Update 1.0
10. WYSIWYG Quick Reply 2.3
11. Member Color Link 3.1
12. Seo Hhy 1.1
13. Seo 4 SMF 2.0 3.1.6
14. SMF 2.0.12 Update 1.0
15. Ir al cielo V2 By SMFSimple.com V2
16. SMF 2.0.15 Update 1.0
17. SimplePortal - Turkish 2.3.5
18. PmSpy 2.0 2.0
19. Profile Moderator Management 2.0
20. Auto Merge Double Post 1.5
21. Board Icons 1.0
22. Default Avatar 2.3
23. SimpleAds 1.0.1
24. SMF 2.0.11 Update 1.0
25. Progress Bar BBCode (CSS3 version) 1.2
26. YouTube BBCode 2.6
27. SimplePortal 2.3.5

Bu arada size attığım mod linkindeki mod sürümü benim sürümümle uyumlu değilmiş. Yani başka bi çözüm lazım. Son Konular Menü başlığını kaldırmak istiyorum.

tarantula901

tam olarak ne mod olduğunu anlayamadım.

subs.php eke ekleyin bir bakayım kodlara

Ücretli Smf Destek İçin

Shahinn

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ksm 2018, 15:01tam olarak ne mod olduğunu anlayamadım.

subs.php eke ekleyin bir bakayım kodlara

Dediğiniz Sub.php yi düzenleyerek sorunumu çözdüm ve menüyü sildim bunun için çok teşekkür ederim. Ancak şimdi bu sildiğim sayfa tamamen silindimi yoksa sadece o menüdenmi silindi ? Eğer tamamen silinmediyse nereden silebilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Shahinn - 03 Ksm 2018, 19:00Dediğiniz Sub.php yi düzenleyerek sorunumu çözdüm ve menüyü sildim bunun için çok teşekkür ederim. Ancak şimdi bu sildiğim sayfa tamamen silindimi yoksa sadece o menüdenmi silindi ? Eğer tamamen silinmediyse nereden silebilirim ?

Bakacaktım kodlara siz kaldırmışsınız :D  var olan dosyayı ekleyin kodlarına bakmam lazım çünkü bu özellik farklı bir modla yapılmış bildiğim bir mod gibi değil çünkü

Evet sadece menüyü kaldırmış oldun.

Ücretli Smf Destek İçin