vBulletin tarzı postbit ve postbit arkası resimlendirme.

Başlatan HelloIamSoapy, 14 Haz 2016, 13:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yaman

tarantula901

Yapılan kodlamayı sitenzide görmeden  birşey söylemem zor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Yaman

tarantula901

Ayrı bir mysql sorgusu oluşturman gerekiyor. php bilginiz olması lazım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Yaman

her şey tamamda, nereden bağlayacagım sql dosyası yok ki baktım.

garfieald

kendin oluşturcan sql dosyasını dostum php mysql bilgisi lzım oyle bağlican işte

tarantula901

Alıntı yapılan: Yaman - 01 Şub 2017, 09:34her şey tamamda, nereden bağlayacagım sql dosyası yok ki baktım.

Php bilginiz olması gerekiyor malesef. başka türlü yapmanız mümkün değil

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

tarantula901

size yardımcı olabilmem için profilinizi düzgün girin yoksa yardımcı olamam.

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

Düzelttim fakat yine bu problem ile karşı karşıyayım yani bu sefer resim filan koymadım. Yine aynı stil dediklerinizi yaptım ve uygulamama rağmen.

tarantula901

Bu profili ben yazmadım malesef ben sadece vbulletine benzer profili paylaştım tam olarak sorun ne anlamadım. şuanda sitenizde farklı bir tema vardı düzgündü şuanda default var.

kullanmış olduğunuz temada düzenlenmiş buradaki profili uydurmak biraz zor olabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

tarantula901

evet gördüm nasıl hallettiniz tam olarak olanları uygulayarak mı?

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

Dediklerinizin bir çoğunu uyguladım bu sayede çözdüm. Çözemeyen arkadaşlara yardımcı olurum her türlü. Mesaj atmaları yeterli olucaktır.

Talhanya

Bunu yaparken sayılan çoğu php dosyası benim temamda yok ne yapacağız?