Tema Editleme

Başlatan Ziyaretci, 26 Mayıs 2018, 14:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziyaretci

Merhaba ben tema editliyorum takıldığım yerler var ve bunu sizlere sormak istedim.
1-
Bu resim aşağıdaki temanın orjinal hali.

2-
Yeşil ok ile gösterdiğim yerleri nasıl sileceğim veya değiştireceğim yardımcı olursanız sevinirim.

tarantula901

O kodlari nereden alip eklediniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

tekyürek

Sitenin adini neden gizliyorsun  sakladigin biseymi var

tarantula901

site adresini ve var olan profil alanını görmeden yardımcı olamayız malesef. kodları görmemiz lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Site bedava olduğu için erişim hatası veriyor sadece bende açılıyor.

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tekyürek - 27 Mayıs 2018, 18:29Sitenin adini neden gizliyorsun  sakladigin biseymi var
Sakladığım birşey yok.Sadece site bedava test amaçlı olduğu için erişim hatası veriyor giremezsiniz diye gizledim.

Ziyaretci

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mayıs 2018, 21:42site adresini ve var olan profil alanını görmeden yardımcı olamayız malesef. kodları görmemiz lazım.
Ne lazım sana söyle vereyim.
site adresi : http://freeforum.website.tk giremeyebilirsiniz.

tarantula901

Değiştirmek istediğiniz kısımlar display.template.php dosyasında

dosyada şu kodlarda değişiklik yapabilirsiniz.

smf_kbilgi arama yaparsanız gorursunuz duzenleme yapabılmeniz içinde css bilmeniz lazım.

Ücretli Smf Destek İçin