Oturum Doğrulaması Başarısız Oldu Sorunu ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 07 Mar 2016, 20:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Oturum Doğrulaması Başarısız Oldu Sorunu ve Çözümü
Egitiminyeri.com için böyle bir şey almaya başladım ne admin ne de normal üye siteden çıkış yapamıyorum / yapamıyor ve yönetici bölümüne erişemiyorum. Üye girişi görünüyor ama giriş de çıkış da yoktur.
Oluşan sorun....Aşağıda kırmızı renkle verilmiştir.

Oturum doğrulaması başarısız oldu. Lütfen oturumunuzu kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyin.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bakım yaptığım halde değişen birşey olmadı.
phpmyadmine girip tümünü seçip onar dedim. Ve sonuç başarılı olarak çalıştırıldı dedi ama değişen bir şey yok...

tarantula901

Bakım yaptıktan sonra onarma kısımlarında hatalı tablo vs gıbı bır uyarı cıktımı

ftpde bulunan settıng php acıp $cookiename = 'SMFCookie112';    kısmında SMFCookie -sonunda farklı bır sayı gırıp kaydedın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hata sadece resimde gösterdiklerimde verdi...
$cookiename = 'SMFCookie112'; burası zaten ben de 11 görünüyordu ben de 112 yaptım, başka şeyler yaptım  değişen bir şey olmadı...

tarantula901

phpmyadminde session tablosuna bakın diğer tablolardan farklı bırsey varmı

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hayır o diğerleri gibi yani onar dediğimde onda da ok (OKey) işareti çıkıyor.

Sosyal Öğretmeni

Hostçu beni aradı bugün sorunlar düzeldi mi diye baktım hepsi çözülmüş, emeği geçenlerden Allah razı olsun. Özellikle Tarantula901 'e özellikle teşekkür etmek istiyorum çünkü kendisi ne zaman dara düşşek hemen yardıma koşuyor, yardımlarını sadece site üzerinden göndermiyor özel olarak da yapıyor.
Kardeş eline sağlık.

tarantula901

rica ederim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

söylediğim sorun çıktı değilmi tüm testlerimde hosting kaynaklı olduğunu buldum bayağı uğraştırdı ama sorunu bulmuş olduk

kolay  gelsin size

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Evet tüm sitelerin sorunu hostla ilgiliymiş, aynı hostta yüklü diğer 45 sitede de aynı sorunlar varmış onlarıda sonradan öğrendim. Emeğinizi nasıl öderiz bilmiyorum.

soulfather

Konuyu hortlatayım :-)

sorun host la mı alakalı ve ne yaptınız acaba ?

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: soulfather - 02 Ağu 2017, 12:00Konuyu hortlatayım :-)

sorun host la mı alakalı ve ne yaptınız acaba ?

Valla biz sorunu o zaman hostçudan çözmüştük. Siz de de aynı sorunlar mevcutsa hostçunuzla iletişime geçmeniz faydalı olur.

Kolay gelsin...

cgozuagca

Konuyu bende hortlatayım hocam aynı hatayı bende alıyorum hostcuya mesaj atıyorum adam smf ten kaynaklı diyor diyorumki sizden kaynaklı hayır diyor smf ten diyor çıldırdım şuan

tarantula901

Default temada deneyin sorun varmı kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca