forum kurarken resimler çıkmıyor

Başlatan serdo, 20 Şub 2017, 10:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdo

yeni smf 2.0.13 smf sürümünü kuruyorum kurulum bitiyor ama forum sayfam böyle çıkıyor

Böyle biri yok

İlk önce giriş yapın forumunuza sonra Yönetim'e girin sonra Yapılandırma yazısını bulup tıklayın > Temalar Ve görünüm   bu yazıya tıkladıktan sonra ise forum varsayılanı adını bulup Core Theme ve ya Smf Default Theme yapın.

Eğer tema yükliyecekseniz Temalar Ve görünüm en altında kendi bilgisayarınızdan yazar oraya tıklayıp forum dosyasını seçerek atabilirsiniz.

serdo

Alıntı yapılan: krwolf630 - 20 Şub 2017, 10:14İlk önce giriş yapın forumunuza sonra Yönetim'e girin sonra Yapılandırma yazısını bulup tıklayın > Temalar Ve görünüm   bu yazıya tıkladıktan sonra ise forum varsayılanı adını bulup Core Theme ve ya Smf Default Theme yapın.

Eğer tema yükliyecekseniz Temalar Ve görünüm en altında kendi bilgisayarınızdan yazar oraya tıklayıp forum dosyasını seçerek atabilirsiniz.

yok hocam olmadı giremiyorum bu hatayı veriyor

Böyle biri yok

Smf dosyalarını silin ve tekrar yükleyin eğer  Cpanel var ise Cpanel de tek tıkla smf kurulum olması lazım oradan tekrar smf kurun

Böyle biri yok

Yükledikten sonra yine resimler çıkmıyor ise ftp ye giriniz sonra Themes klasörün de bulunan default klasörünü silin ve bilgisayarınız da bulunan default klasörünü aktarın bu sefer işlem olmuş olacaktır

serdo

teşekkürler çok şükür kurdum :)

Böyle biri yok

Bir şey değil sorununuzun çözüldüğüne sevindim :)

tarantula901

Sorunuzun çözülmesine sevindim iyi forumlar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

İlker

Merhaba, aynı sorun bende de var. Nasıl çözebilirim? Yukarıdaki çözümde cpanelden kurun denilmiş, ama manuel kurulumda nerede hata yapıyorum acaba?

tarantula901

Ayarlari_onar.php dosyasını kullanın konusu mevcut.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin