Google index sorunum

Başlatan wolby, 22 Mar 2017, 23:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wolby

Selamun aleyküm tarantula abim ve diğer arkadaşlar.
Ya benim bu google ile sorunlarım bitmiyor.
Şimdi ben sitemde okadar paylaşım yapıyorum bunları googlede arattırdıgımda çıkmıyor.Örneğin çogu smf sorunları yazdıgımda bu site çıkıyor.ne kullanıyorsunuz nasıl böyle kolay indexleniyor bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Sitemdeki 1 aylık paylaşım daha indexlenmemiş aramalarda çıkmıyor harfi harfine googlede arattırdıgımda bile çıkmıyor.
Bu site gibi googlede index istiyorum.konularım cıksın aramalarda falan işte

teşekkür ederim.

tarantula901

Googlede şu şekilde arama yaparak tüm indexlerinizi görebilirsiniz. site:maviportal.net

kelime olarak aramalarda çıkmamanızın sebebi ilk sıralara gelememenizdir.

Sosyal ağları ve google + kullanırsanız daha hızlı olarak ındexleme olacaktır.

Bu sitenin bazı kelimelerde çıkması normal çünkü rekabet az :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

sosyal ağları nasıl kullanacaz hocam

tarantula901

sosyal ağlarda sitenizin sayfaları olsun ve orada paylaşımlar yapın sitenizlerle ilgili konular
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

sitemizlerle mii  ;D  ;D  ;D  ;D  yuhphii  yuhphii  yuhphii

tarantula901

Evet sitenizlerle ilgili paylaşımlar. konu vs olabilir.

Ücretli Smf Destek İçin