Resim yükleme sorunu...

Başlatan zet, 16 Mar 2017, 21:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zet

Sayın hocam

(Yanlış anlamayın hocam dememdeki maksat öğretmen anlamındadır.)

2.0.2 versiyonlu forumumuz mevcut.Naçizane bende forumda moderatörlük yapmaktayım yöneticimizde çok ilgilenemiyor bu aralar.

Sayın hocam sorun... Forum sayfasına 3 fotoğraftan fazla yüklenemiyor yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor bu sorunu çözebilirmiyiz yada nasıl çözeriz,tşk

403
Forbidden

You do not have permission to access this document.

Web Server at @domain_name@

tarantula901

Merhaba bu arada aramıza  hoşgeldiniz.

Resimi eklentiden mi yüklüyorsunuz yoksa resim linki eklemeye çalıştığınızdamı hata alıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

zet

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2017, 21:24Merhaba bu arada aramıza  hoşgeldiniz.

Resimi eklentiden mi yüklüyorsunuz yoksa resim linki eklemeye çalıştığınızdamı hata alıyorsunuz.

Hocam çok teşekkür ederim.Hoşbulduk

Kusura bakmayın yazmayı unuttum.resim link yüklerken oluyor örnek: hızlıresim sitesinden link alıp kopyalıyorum
ilk 3 resim gösteriyor 4 resim eklediğimde göstermiyor bunları direk kopyala yapıştır yapıyorum img içine almadan'da gösteriyor lakin img içine alsam'da götermiyor .
kısaca hocam sayfaya sadece 3 resim linki yapıştırabiliyorum diğer resimlerde hata veriyor.Bilginiz dahilinde yardımınızı istiyorum .tşk

tarantula901

gündüz bi bakayım bu soruna konu içine link resim yukleyince oto resme donmesi için kullandiğiniz kod mod paylaşırmısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin