smf 2.0.13 için sitemap eklentisi varmı

Başlatan wolby, 15 Mar 2017, 17:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wolby

Selamun aleyküm hocam sitem için seo kurmadım.. ama sitemap kurmak istiyorum nasıl bulabilirim acaba.. istediğim şey mümkünmü ?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

abem valla denedim ikiside olmadı kabul etmiyor

wolby

sitemi googlede çıkaracak eklentikler nelerdir seo hariç...

tarantula901

Üste paylaştığım modu kurun sonra google webmaster kısmından sitemap linkini ekleyin.

link yapısını değiştirecek pretty url modu var şu linkte http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=29.0

Onun dışında sitenizi mobil uyumlu yapın.

sosyal ağları kullanın.

gerisini google yapıyor zaten.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Baba herşeyden önemlisi özgün ve güncel içerik...
Siten özgün olsun güncel olsun google amca seni nerde olursan ol arar bulur ve en üst seviyelere çıkarır...
Yoksa seo , çart curt vb belli bir yere kadar ....
Altın kural özgünlük ve güncellik...

Kolay gelsin...
Herkes göründüğü gibi değil.

wolby

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 20 Mar 2017, 00:06Baba herşeyden önemlisi özgün ve güncel içerik...
Siten özgün olsun güncel olsun google amca seni nerde olursan ol arar bulur ve en üst seviyelere çıkarır...
Yoksa seo , çart curt vb belli bir yere kadar ....
Altın kural özgünlük ve güncellik...

Kolay gelsin...

aynen baba katılıyorum web sitelerde özgünlük en önemli şey