Arka Plana Tema

Başlatan Böyle biri yok, 19 Şub 2017, 03:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Böyle biri yok

Skyline teması kullanıyorum arka tarafa fotoğraf yerleştirmek istiyorum yani ekteki resim GTA Online yazan :D

Not tam duracak şekilde yanları felan beyaz ya da fazla gelmesin arka ya tam otursun :D

Böyle biri yok

Şş cevap yok mu cevap  :dayak:s

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

CSS ile işiniz var.

Temada ara ;

body {

Ekle ;

background-image: url(images/arkaplan.jpg);
background-attachment: scroll;
background-color: white;
background-position: top;

Arkaplan resmini images klasörüne atın.

Resim boyutundan uyuşmayabilir arkaplana fakat o kısmını bilemeyeceğim.

Böyle biri yok

Hocam işteyim de siz atabilir misiniz ekte index.css attım.

tarantula901

profilinizdeki siteye göre ayarladım.

kodu ara index.cssde temanızın içinde bulunan css klasoru içerisindedir.

#main-content {
    padding: 25px 0;    
}

sonra değiştir.

#main-content {
background-image: url(http://i.hizliresim.com/8MngLQ.jpg);  
}

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Resim tam şekilde oturacak onu ayarlayabilir misiniz hocam yani 2 kez resim olmiyacak tek ve büyük şekilde.

tarantula901

#main-content {
    background-image: url(http://i.hizliresim.com/8MngLQ.jpg);
    background-repeat: no-repeat;
}

şu kodu kullanın ve resim boyutunu ayarlayarak yukleyin tam ekran olması için

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Teşekkür ederim oldu :)

tarantula901

rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Hocam şimdi bu küçük oldu bunun altına da resim eklemek istiyorum nasıl eklerim.

tarantula901

Nasıl yani eklediğim resim kcuuk oldu resimi tamamlamak mı istiyorsunuz eğer öyle ise bir resmi tek resim yapınaltınada eklemek istediğiniz resmi ekleyin :D

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Yani sayfada küçük durdu bölümleri açınca

tarantula901

Tek resim olma ihtimali yok ya birbirini kopyalayacak yada bayağı buyuk resim lazım.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Resmin oynama şansı yok mu?
Türkiye bayrağında oynuyordu