Banner Ekleme Sorunu

Başlatan byslck, 27 Şub 2018, 23:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

byslck

Merhaba arkadaşlar
Yeniyim ve bilgim neredeyse sıfır.
Link vermek doğrumu bilmiyorum o yüzden vermeyeceğim. smf 2.0.15 sürümü var ve forumun en üstüne yaptırdığım banner ya da logo eklemek istiyorum. Forum admin panelinden Site Logosu Adresini ekle bölümünden URL yi ekliyorum ama yinede olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılarımla...

tarantula901

Destek almak istediğiniz sitenin linkini paylaşabilirsiniz zaten profilinizde var.

Logo ekleyebilmem için index.template.php eke ekleyin kontrol edeyim kodları.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

byslck

tarantula901

Burada yanıtla dediğinizde ekler ve diğer seçenekler kısmı çıkar oraya tıklayınca dosya seçten index.template.php eke ekleyeceksiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

byslck

Foruma girdim dediğiniz index dosyasını masaüstüne farklı kaydettim ve dediğiniz ekle bölümüne ekledim hocam. Umarım olmuştur

tarantula901

Daha önceden forum hiç kullanmadınız sanırım :D

şu linke tıkla http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?action=post;topic=2178.0;last_msg=12845

sonrasında açılan sayfada dediğim kısım mevcut "Ekler ve diğer seçenekler" bu butona tıkladıktan sonra

Dosya Ekle: kısmından Dosyaları seç var ona tıkla ilgili dosyayı seçip gönderin.

Ücretli Smf Destek İçin

byslck

Aynen hocam haklısın hiç kullanmadım desem yeridir.

Dediğinizi tekrar deniyorum.

tarantula901

Hiç bilginiz olmadığı çok açıkça belli malesef size pm ile ulaşıyorum

Ücretli Smf Destek İçin