Sitede Resimler Kırık Gözüküyor ?

Başlatan htr368, 22 Eyl 2016, 17:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Merhaba Değerli Forum Sakinleri ;

Sitemde profil fotoğrafları kırık gözüküyor her temada neden sizce ? Ayrıca kendim FTP den GP özel diye bir klasör açtım /public_html/avatars/GP ÖZEL burdan üyeler burdan seçsin diye ancak seçtikten sonra foto gözükmüyor güncellendi diyor ama foto yok.

Dediğim gibi ayrıca fotolar kırık gözüküyor napa bilirim ?

tarantula901

Sitenizi kontrol ettim yüklenen avatar haricinde bir avatar görmedim.

Yüklediğiniz avatar klasor adını tam olarak yaz ve türkçe karekter olmadan ekle öyle dene bakalım.

Kırık olan resmın olduğu bir konu linki ekle
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Tamam sorun çözüldü eğer yine olursa iletişime geçeceğim teşekkürler :) Bu arada sitede sürekli ben soru soruyorum sanırım :D umarım fazla konu açıyorum diye kızmıyorsunuzdur :)

tarantula901

Soru sormazsanız kızarım istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Eyl 2016, 16:43Soru sormazsanız kızarım istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.
Teşekkürler adminim :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin