Smf Avatar Gözükmüyor/Yüklenmiyor Hatası

Başlatan AliyukseL, 04 Mar 2018, 16:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AliyukseL

Selamlar,

Smf Vvide teması kullanıyorum lakin kullanırken bir şey farkettim. Bunu düzeltmek mümkün mü yardımcı olabilir misiniz?

Herhangi birisinin avatarı olmadığı halde böyle bir şey gösteriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Üye listesinde ise böyle bir avatar hatasıyla karşılaşıyorum.

tarantula901

avatarı olmayanlar için boş avatar koymanız lazım bir tane avatar yok gibi bir avatar resmi bulun şu klasore ve aynı adda atın

/forum/Themes/vVide_1/images/theme/default_avatar.png
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

AliyukseL

İlk attığım resimdeki görüntü düzenlendi fakat Üye listesinden bakınca yine aynı hatayı görüyorum

tarantula901

tema ile kaynaklı bir durum temayı yapan kişi bazı resımler vs silmiş sanırım

resim sağ tıklayıp yolunu bulun sonrasında tema adınızı default ile değiştirin on gifi ortaya çıkacaktır sonrasında bu resmi kırık linkin klasorune atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

merhaba sanirim sisteminiz bazi objeleri sakincali gorup bloke ediyor ekteki objeyi images kilasorune atin
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

AliyukseL

Alıntı yapılan: gecitli - 04 Mar 2018, 17:59merhaba sanirim sisteminiz bazi objeleri sakincali gorup bloke ediyor ekteki objeyi images kilasorune atin

Denedim ve hala düzelmedi yine aynı gözüküyor.

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Mar 2018, 17:56tema ile kaynaklı bir durum temayı yapan kişi bazı resımler vs silmiş sanırım

resim sağ tıklayıp yolunu bulun sonrasında tema adınızı default ile değiştirin on gifi ortaya çıkacaktır sonrasında bu resmi kırık linkin klasorune atın.

Dediğinizi harfiyen yaptım ama yine aynı

tarantula901

Kırık olan resmi dosya yolunu bulup ilgili klasore resim atın sonrasında kırık resmi link olarak tarayıcıda açın açılacak mı kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

AliyukseL

Kırık resmi tarayıcıda açınca böyle bir ekran çıkıyor

tarantula901

sitenizde vürüs var sitenize giriş yapamadım şuanda

Ücretli Smf Destek İçin

AliyukseL

Siteyi komple baştan aşağıya sıfırlamıştım 1haftaya o virüs şeysi düzelir büyük ihtimal

tarantula901

Alıntı yapılan: AliyukseL - 09 Mar 2018, 18:43Siteyi komple baştan aşağıya sıfırlamıştım 1haftaya o virüs şeysi düzelir büyük ihtimal

Umarım öyle olur smf dışı olan temaları kullanmamaya özen gösterin

Ücretli Smf Destek İçin

AliyukseL

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2018, 18:44Umarım öyle olur smf dışı olan temaları kullanmamaya özen gösterin

Virüsten dolayı olabilir. Siteyi sıfırlamıştım lakin o yazının düzelmesi için bir kaç hafta geçmesi gerekiyor. Ondan sonra ssl kullansam üye listesindeki sorun düzelir belki bir ihtimal gibime geliyor

AliyukseL

Alıntı yapılan: AliyukseL - 09 Mar 2018, 18:48Virüsten dolayı olabilir. Siteyi sıfırlamıştım lakin o yazının düzelmesi için bir kaç hafta geçmesi gerekiyor. Ondan sonra ssl kullansam üye listesindeki sorun düzelir belki bir ihtimal gibime geliyor

Siteyi güvenli hale getirdim yani https (ssl ekledim). Üye listesindeki sorun düzeldi.