Gelişmiş Yazı Editörü ve Sef Url Yardım

Başlatan modavemutfak.com, 15 Tem 2015, 20:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

modavemutfak.com

Merhaba Yeni Site Actım Smf Hayatımda İlk Kez Kullanacagım

2 Sorum var

1. Sorum Gelişmiş Yazı Editörü Arıyorum Resimleri Upload Edebilecegim ve Youtube Eklemek Gibi .

2. Sorum Linklerin Sef Url Yapmak İstiyorum. .html Olunca Sanki Google Daha İyi İndexliyor

Yardımlarınızı İçin Şimdiden Teşekkürler

Emre

Alıntı yapılan: modavemutfak.com - 15 Tem 2015, 20:03Merhaba Yeni Site Actım Smf Hayatımda İlk Kez Kullanacagım

2 Sorum var

1. Sorum Gelişmiş Yazı Editörü Arıyorum Resimleri Upload Edebilecegim ve Youtube Eklemek Gibi .

2. Sorum Linklerin Sef Url Yapmak İstiyorum. .html Olunca Sanki Google Daha İyi İndexliyor

Yardımlarınızı İçin Şimdiden Teşekkürler

1- Gelişmiş editörden ziyade youtube eklentisine ihtiyacın var. 2.1 için yotuube video eklentisi var mı bilgim yok. Resimleri izin verdiğin sürece kendi sunucuna yükleyebiliyorsun zaten. SMF'nin özelliğinde bu mevcut.

2- .konu.html olarak google daha çok seviyor, google daha iyi indexliyor diye bir şey yok. 16 yıldır web sitesi hazırlamaktayım. Google'nin link yapısını hiç bir zaman değiştirmediği tek gerçek var, o da Google kısa linkleri seviyor.
Vazgeçilmez sandıklarımdan vazgeçtim. Güvendiğim kişilerin güvenilmez olduğunu gördüm. İkiyüzlü suratlar, katı kalpler gördüm. "Bitmez" dediğim sevgilerin tükenişini, Emek verdiğim sevdaların, Düşüncesizce savruluşunu gördüm.
Acele etmiyorum hayat!

Senin; BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALMAK...
Benim ; BOYNUMUN BORCU OLSUN! ! !

tarantula901

resim upload için eklenti kısmından resim yukleyebilirsiniz  eğer o tip resim yuklemeyi beğenmiyorsanız

resim modu için şunuda kullanabilirsiniz kendi yapımım eksikleri vardır bilginize boş bir zamanda güncelleyeceğim siz yine bir bakın derim.

link yapısını değiştiren mod var link yapısını html yapmıyor ama lınk yapısı konu baslıgı ıle aynı oluy0rr google sevıyor bu tip link yapılarını yada smf ıcın yapılan smfseo modu var onu kullanabilirsiniz

pretty için : http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=636

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Pretty URLs 2.1 rc3 hala desteklemiyor sanırım (:
Hayata gülerek imzanızı bırakın.

tarantula901

Alıntı yapılan: SercaN - 01 Ağu 2017, 20:40Pretty URLs 2.1 rc3 hala desteklemiyor sanırım (:

Çoğu modu desteklemiyor kararlı sürüm çıkınca modlar güncellenmeye başlayacaktır ancak pretty için birşey diyemem.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Eyl 2015, 18:32resim upload için eklenti kısmından resim yukleyebilirsiniz  eğer o tip resim yuklemeyi beğenmiyorsanız

resim modu için şunuda kullanabilirsiniz kendi yapımım eksikleri vardır bilginize boş bir zamanda güncelleyeceğim siz yine bir bakın derim.

ben bunu da soracaktım unutmuşum :D bende bi bakayım dedim de nereden bakmalıyım anlamadım
Hayata gülerek imzanızı bırakın.