Giriş ve Kayıt Bölümü Değiştirme

Başlatan omuforum.net, 27 Ksm 2015, 02:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Bölümünü sayfanın en üstüne bir div penceresine taşıma istiyorum nasıl yapabiliriz acaba

tarantula901

Aynı şekilde sadece en üstemi olmasını istiyorsunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Ksm 2015, 22:17Aynı şekilde sadece en üstemi olmasını istiyorsunuz

EVET USTE OLICAK ARA VE HABERLER BOLUMUDE OLICAK NASIL YAPABILIRIM

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

tarantula901

şunu deneyın hcı test etmedım duzugn olmyabılır sız ekleyın sonra ekranın goruntusunu buraya ekleyın

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

görüntü eklendi üye girişi yapınca hiç gozukmuyodu yandakıler
Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Ksm 2015, 02:44şunu deneyın hcı test etmedım duzugn olmyabılır sız ekleyın sonra ekranın goruntusunu buraya ekleyın

görüntü eklendi üye girişi yapınca hiç gozukmuyodu yandakıler