Botları Renklendirme

Başlatan medeniyetmuhendisi, 17 Mayıs 2015, 21:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Admin Yönetici Panelinde    Arama Motorları/Örümcekler  bölümüne gelip  google botu düzenlemek için üzerine tıklamanız gerekiyor öncelikle...

burada Google yazan yere aşağıdaki kodu yerleştirdikten sonra kaydedin.

Yine aynı şekilde diğer botlarıda  renklendirebilirsiniz.

<b><font color="blue">G</font><font color="red">o</font><font color="#d6ae00">o</font><font color="blue">g</font><font color="green">l</font><font color="red">e</font></b>

Donsinly

I really like this. Always follow

ramooo19

Alıntı yapılan: medeniyetmuhendisi - 17 Mayıs 2015, 21:55Admin Yönetici Panelinde    Arama Motorları/Örümcekler  bölümüne gelip  google botu düzenlemek için üzerine tıklamanız gerekiyor öncelikle...

burada Google yazan yere aşağıdaki kodu yerleştirdikten sonra kaydedin.

Yine aynı şekilde diğer botlarıda  renklendirebilirsiniz.

<b><font color="blue">G</font><font color="red">o</font><font color="#d6ae00">o</font><font color="blue">g</font><font color="green">l</font><font color="red">e</font></b>

biraz daha açıklayıcı olarak anlatırsanız daha makbule geçecektir :D

tarantula901

Arama Motorları/Örümcekler kısmına girdikten sonra google arama motorunu renkli yapmak istiyorsanız arkadaşın paylaştığı kodları kullanarak siteye uğrayan örümceklerin isimleri renkli olacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Mayıs 2019, 01:34Arama Motorları/Örümcekler kısmına girdikten sonra google arama motorunu renkli yapmak istiyorsanız arkadaşın paylaştığı kodları kullanarak siteye uğrayan örümceklerin isimleri renkli olacaktır.
tamamdır teşekkür ederim hemen uygulayalım

Meral_

Slm

bu kodu ekleyince Google ismi kayboldu  ::)

tekrar Goggle yazdim yönetim arama motorlarindaki kisimda o calismiyor ama bu görünmeyen arkadas geziyor yine de

Fikri olan varmi acaba ?

tarantula901

Bu özelliği kullanmanıza gerek yok sadece siz görünecek şekilde ayarlayın bence gerisini boşverin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Meral_

gec kaldim artik geri dönüsüde yok kayboldu dedigim gibi silemiyorum da

tarantula901

Geri dönüş olarak yedekleriniz silinirse geri dönüşü olmaz yaptıklarınızı aynı şekilde geri alabilirsiniz. yaptığınızın tam tersini yapın.

Ücretli Smf Destek İçin

Meral_

bu dedigim yerde geri dönüsümü olmuyor

ftp de arama motorlarinin kayit edilen yeri bilen varsa oraya bakabilirim ordan tek silebilirim
yoksa sitemde
yönetim
arama motorlari
örümcek
örümcek adi yazisi bu kisim bos
kodu ekleyince kayboldu Google yazisi

tarantula901

Alıntı yapılan: Meral_ - 29 Mar 2020, 15:08bu dedigim yerde geri dönüsümü olmuyor

ftp de arama motorlarinin kayit edilen yeri bilen varsa oraya bakabilirim ordan tek silebilirim
yoksa sitemde
yönetim
arama motorlari
örümcek
örümcek adi yazisi bu kisim bos
kodu ekleyince kayboldu Google yazisi

Boş gözükebilir ama o kod aktif bu kısımlar dbde kayıtlı.

Boş kısma aynı kodun düzeltilmiş halini ekleyip kaydedin.

Ücretli Smf Destek İçin