Smf yazı arka plana renk ( Divbox ) modu

Başlatan tarantula901, 20 Mar 2016, 18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cain

sitemde 2.0 , 1.13 gibi modlar var fakat 2.0.13 olmuyor sürümü düşürseniz olmazmı ? :D @Tarantula

soulfather

yeni mod mu kuracaksınız uyumsuzluk mu var ? öyle ise kuracağınız kod kaç sürümse paket yöneticisinde alt tarafta gelişmiş seçeneğini sürümünü düşürün modu kurun.

tarantula901

Smf div box 2.0.14 güncellenmiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

@tarantula901 ilgilenmenizi rica ediyorum.

tarantula901

Modu duzgun kurdugunuza eminmisiniz ve uyari verdimi?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Ağu 2017, 18:08Modu duzgun kurdugunuza eminmisiniz ve uyari verdimi?
Modu düzgün kurduğuma eminim ve uyarı vermedi kurulduğunda. [divbox] kullanarak bir konu açtığımda veya mesaj gönderdiğimde bu hata kayıtları oluşuyor.

tarantula901

Kodları kullandığınızda düzgün olarak çalışıyor mu.

site adresini profilinize girin lütfen.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

Manuel düzenlemeyi her kurulumda yapmak zorunda olmayacağımız son güncellemeyi paylaşabilmeniz mümkün mü @tarantula901 , teşekkürler :)

tarantula901

Alıntı yapılan: must006 - 15 Eyl 2017, 21:17Manuel düzenlemeyi her kurulumda yapmak zorunda olmayacağımız son güncellemeyi paylaşabilmeniz mümkün mü @tarantula901 , teşekkürler :)

yakın zamanda umarım g0ncellerim o sırada bir hata varsa söylemeyi unutmayın.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

must006

2 adet SmfDivbox.zip görüyorum. Hangisi güncellediğiniz hali?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Modu ekledim fakat divbox butonu çıkmadı ama kodunu yazınca kullanabiliyorum. Divbox butonlu olması şart, modu silip baştan yapmak isterdim fakat mod silinmiyor. Acil yardım gerek bu konu hakkında. Siteme girip kontrol edebiliyorsanız hoş olur.

tarantula901

source klasorune girip

subs.editor.php dıye bır dosya olması lazım. dosyayı açın

arama yapın

array(
'image' => 'quote',
'code' => 'quote',
'before' => '[quote]',
'after' => '[/quote]',
'description' => $txt['bbc_quote']
),

altına ekle

array(
'image' => 'divbox',
'code' => 'divbox',
'before' => '[divbox=red]',
'after' => '[/divbox]',
'description' => $txt['divbox']
),

Ücretli Smf Destek İçin