Smf Onur Listesi yada (Yönetici sayfası oluşturma)

Başlatan tarantula901, 11 Ekm 2018, 18:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:SMF Onur Listesi
Yazar:Sycho
Uyumluluk:2.0.15

Açıklama: Sitede üyelerden onur listesi, üye listesi, yönetici listesi oluşturmanız yarayan bir moddur.

Download Linki:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ekm 2018, 18:05Modifikasyon Adı:SMF Onur Listesi
Yazar:Sycho
Uyumluluk:2.0.15

Açıklama: Sitede üyelerden onur listesi, üye listesi, yönetici listesi oluşturmanız yarayan bir moddur.

Download Linki:

bu mod güncel sürümünü isteriz tekyürek ve sayın yöneticim  :)

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ekm 2018, 17:38En son sürümü zaten :D

en son sürüm derken  2.1 göre derlenmesini kast ettim 2.0.15 değil :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 19 Ekm 2018, 18:22en son sürüm derken  2.1 göre derlenmesini kast ettim 2.0.15 değil :)

Anladım, bana göre Kararlı sürüm çıkmadıkca son sürüm 2 0 15'dir :D :D

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ekm 2018, 19:47Anladım, bana göre Kararlı sürüm çıkmadıkca son sürüm 2 0 15'dir :D :D

o bariz öylede  çıkana kadar biz bastonla gezecez herhalde :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 20 Ekm 2018, 16:18o bariz öylede  çıkana kadar biz bastonla gezecez herhalde :)

Kullanabilirsiniz 2.1 sadece modları yapanların modları güncellemesini beklemeniz gerek zaten 2.1 kararlı sürümde çıksa bir şey farketmeyecek

Ücretli Smf Destek İçin