konu altı reklam ekleme

Başlatan ramooo19, 06 Tem 2018, 15:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

if ($message['id'] != $context['first_message']) {

echo'<center>';

echo'<script type="text/javascript">
    var banner_ayarlari = {
user_id: \'3817\',
baslik: \'auto\',
alt_baslik: \'auto\',
genislik: \'370px\',
yukseklik:\'90px\',
arkaplan_rengi: \'#50AE54\',
yazi_rengi: \'#ffffff\'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://1637656441.rsc.cdn77.org/pub/bn/bn-1.js"></script>';

echo'</center>';
}

Kodlarını kullanın.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Tem 2018, 19:01Şu kodun üstüne ekle

// Assuming there are attachments...
if (!empty($message['attachment']))
{

şu kodları göremedım mesajınızda  ?? pardon verdiğiniz kodları bu kodun üstünemi ekleyelim ??

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 17 Tem 2018, 23:50evet
tamam dır yarın dükkana geçtiğimde uygularım şuan evdeyim :)

peki eski kodu kaldırmak gereklı yada sıze yolladgım dosyayı bana editleyip ek olarak eklerseniz sevinirim :(

tarantula901

Tam anlamadım içinde kod mu vardı tam anlamadım. Üsteki kodu kullanın siz bir kod eklediyseniz kaldırın.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Tem 2018, 15:26Tam anlamadım içinde kod mu vardı tam anlamadım. Üsteki kodu kullanın siz bir kod eklediyseniz kaldırın.

en son sız eklemıştınız kodu hatırladıysanız ekde dosyayı istemiştiniz bende yollamıstım  :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Tem 2018, 17:14Şu dosyayı kullan.

teşekkürler 

birde konu açarken ek dosya ekleme sitede olmuyor hangi dosyaya izin vermek gerekiyor ??

yine aynı yorumlarda ekli ama  konuda yok sadece konua olması lazım bu reklamın  :(

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Tem 2018, 20:55bunu deneyin

evet şimdi oldu her sayafa ilk yorumda ve konuda ama sıkıntı yok Teşekkur ederim sizide yorduk k.b yın

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim. vaktim olsaydıda daha hızlı bir şekilde çözseydim.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Tem 2018, 11:55sorunun çözülmesine sevindim. vaktim olsaydıda daha hızlı bir şekilde çözseydim.

daha çok sıkıntı var aslında eksik ama işten anlayan vakti olan olsa beraber çözmek isterim fakat sizlerde yoğunsunuz!SMF nın çok eksiği var bunu içine girince anladım !

mybb daha kötüydü ama SMF de eksik şuan için çok var.SMF 2.1 tam sürüm çıksın onu bkliyorum neler değişecek :)

tarantula901

smfde eksik yok 2.1de eksik var

2.1 tam sürüme geçince fazla birşey değişmeyecek şuanda kullandığın birebir aynı sadece çekirdeğinde gelişmeler olur okadar.

tema konusunda yeni tema yapanlar olacaktır ve modlar güncellenecektir. vs vs

sorunlarını sıtede konu olarak aç elimizden geldiğince yazıyoruz birşeyler zaten

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 20 Tem 2018, 20:39smfde eksik yok 2.1de eksik var

2.1 tam sürüme geçince fazla birşey değişmeyecek şuanda kullandığın birebir aynı sadece çekirdeğinde gelişmeler olur okadar.

tema konusunda yeni tema yapanlar olacaktır ve modlar güncellenecektir. vs vs

sorunlarını sıtede konu olarak aç elimizden geldiğince yazıyoruz birşeyler zaten
benim isterdiğim sadece eklentiler felan filan sorunsuz yuklensın gerekli eklentıler geliştirilirse smf kullanımı daha artacaktır! diye düşünüyorum