Güncel SMF Sürümü Sorunu

Başlatan Link, 24 Tem 2014, 17:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Link

Forumu kurduğumda son güncel sürüm 2.0.7 idi, şu an yeni bir güncelleme çıktı, sürüm 2.0.8 fakat yönetim paneline girince Destek Bilgileri kısmında,

Sürüm Bilgileri:
Forum Sürümü: SMF 2.0.7
Güncel SMF Sürümü: SMF 2.0.7

yazıyor, yani yeni sürüm olduğunu belirtmiyor, bunu nasıl düzeltirim?

tarantula901

Alıntı yapılan: Link - 24 Tem 2014, 17:00
Forumu kurduğumda son güncel sürüm 2.0.7 idi, şu an yeni bir güncelleme çıktı, sürüm 2.0.8 fakat yönetim paneline girince Destek Bilgileri kısmında,

Sürüm Bilgileri:

paket bolumu kısmından gelısmıs seceneklerı kısmı var orada surumunuzu 2 0 8 olarak yazarsanız  o sorun ortadan kalkmıs olacaktır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Link

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Tem 2014, 17:06
Alıntı yapılan: Link - 24 Tem 2014, 17:00

Sürüm Bilgileri:

paket bolumu kısmından gelısmıs seceneklerı kısmı var orada surumunuzu 2 0 8 olarak yazarsanız  o sorun ortadan kalkmıs olacaktır

Böyle bir seçenek bulamadım, resmi ekledim,

tarantula901

paketleri görüntüle kısmına bak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin