body_above sub template - eval? - Problemi

Başlatan magicofis, 01 Ekm 2016, 01:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

magicofis

Arkadaşlar merhaba,

bir tanıdığımın dini bir forum sitesi var onada başkaları kurmuş elinden geldiğince yönetmeye çalıyor fakat son zamanlar da üye silme, onaylama, mod ekleme vb gibi işlemleri yapmaya çalıştığın da sistem anasayfaya yönlendiriyor.

hata günlüğüne baktığım da aşağıdaki hatayı görüyorum;

8: Undefined variable: context
Filtreyi Uygula: Sadece bu dosyaya ait hataları göster
Dosya: /home/fanid2906/public_html/Themes/default/PortalArticles.template.php (body_above sub template - eval?)

Problemin nedenini bileniniz var mıdır?

Web sitesin de birde portal modülü kurulu onu pasif ettiğimde de aynı işlem sürüyor.

web adresi http://www.fanidunya.net/

Yardımcı olursanız çok makbule geçer şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Daha önceden bu tür bir sorun varmıydı sonradan mı oldu bu sorun. En yaptığı işlemlerden sonramı oldu.

Default temaya çevirip öyle denesin birde.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

magicofis

Epeydir böyle bir problem var, default temaya hatta başka başka temalar da denedim fakat problem yine devam ediyor. başka bir çözümünüz var mı?

tarantula901

Hatayı benim görmem gerekiyor ve yetkili bir uyelik şart eğer gönderebiliyorsanız pm ile gönderin. kontrol edeyim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin