Site Beyaz Sayfa Olarak Görünüyor

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 05 Şub 2015, 20:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Site Beyaz Sayfa Olarak Görünüyor
Evdersleri.com sitesi şuanda hiç açılmıyor.
Cpanele giriyorum sıkıntı yok. Ftp ye giriyorum sıkıntı görünmüyor yada ben göremiyorum
Bu konuda çok acil yardıma ihtiyacım var....
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

cpanelden phpmyadine girerek veritbanına bakım yapın. duzelmez ıse ftp ıcıne gırıp cache klasoru ıcınde bulunan httacces ve index.php harıc ıcındekı herseyı sılın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Onar dediğimde cpanelden değişen birşey yok. Birde ftp den yukarıdakileri silersem sıkıntı olmaz mı?

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 05 Şub 2015, 21:15Onar dediğimde cpanelden değişen birşey yok. Birde ftp den yukarıdakileri silersem sıkıntı olmaz mı?

yeedek alarak deneyın aklınızda soru işareti olmasın dıye  yedek alırsanız sorun olursa o ydegı kullanırsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ftp den de sildim olmadı. zaten siliyorum ayını saniyede onlarcası tekrardan oluşuyor...
Ne yapmalıyım bilmiyorum...
Cpanelden 3/5 defa tüm tabloları onar dedim ftp den ikisi dışındakileri sildim yine olmadı..

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bu sorun çözülmüyor. Yardımcı olacak kardeşim yok mu?
Sorunun çözümü için sayısız seçeneğe açığız....

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 06 Şub 2015, 10:24Bu sorun çözülmüyor. Yardımcı olacak kardeşim yok mu?

hosting sorunu için size birşey söyledi mi

Ücretli Smf Destek İçin

Konusal

ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana..

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: KonusaL - 07 Şub 2015, 01:38seo kurulu mu ?

Seo Kurulu. (Ücretli seo kullanıyorum)

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Şub 2015, 21:48
Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 06 Şub 2015, 10:24Bu sorun çözülmüyor. Yardımcı olacak kardeşim yok mu?

hosting sorunu için size birşey söyledi mi

Hosting de sorunun çözümü için bir üst'te bildirmiş. Sen rahat ol dedi sorun çözülür..
Ama sorun çözülmüyor hala aynı duruyor. Ne yapacağız .... Bu konuya acil yadım bekliyorum....

tarantula901

Smfden kaynaklıdır diye test ettim sıfır dosyaları denedim malesef çalışmadı ram kaynaklı sorun gibi hostinginiz çözebilir httacces izin verilmemiş oradan mudehaleylede duzelırdı ama verılmeyınce olmuyor malesef

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bu sitenin domaini isimtescilde kayıtlı olduğu için isim tescili aradım hosting den kaynaklanıyor dediler. En kötü ihtimal başka hosta geçerseniz sorununz düzelir dediler... Vala bu gün 4. gün sorun çözülmedi.  Canımız sıkılıyor elimizden birşey gelmiyor ..İnanın bu yüzden internete dahi girmek istemiyorum. Diğer sitelerin de yüzüne bakmıyorum 3/5 gündür... Ne olacak bilmiyoruz...

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 08 Şub 2015, 13:07Bu sitenin domaini isimtescilde kayıtlı olduğu için isim tescili aradım hosting den kaynaklanıyor dediler. En kötü ihtimal başka hosta geçerseniz sorununz düzelir dediler... Vala bu gün 4. gün sorun çözülmedi.  Canımız sıkılıyor elimizden birşey gelmiyor ..İnanın bu yüzden internete dahi girmek istemiyorum. Diğer sitelerin de yüzüne bakmıyorum 3/5 gündür... Ne olacak bilmiyoruz...

aynen isimtescilde doğru söyledi hosting kaynaklı biizmde birşey yapamıyoruz hostinginizi ya bekleyeceksiniz yada farklı birşey düşüneceksiniz ona siz karar vereceksiniz

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Üçbeş tane veri tabanı oluşmuş bunlar nerden geldi hiçbir şey anlamadım.
aşağıdaki resim herşeyi anlatıyor.

tarantula901

Hostinginiz sorunuzu çözmek için test etmiş olmalı hostinginize yazmanız gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin