Önceki sonraki konu edit sorunu

Başlatan ADANALI, 02 Nis 2017, 03:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ADANALI

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Nis 2017, 22:35Db bakıpta çalışmama sebebebini öğrenemem ki :D zor iş ya şu sıralar boş zaman yok sağlam kodları uygulaman lazım gibi

sorun dbden kaynaklandığını düşünüyorsan sıfır smf kur sonra orada dene sorunsuz çalışıyorsa ftp dosyaları attıgında sorunsuz calısıyor ise dbde bulunan smf setting tablosunu kendı sıtenın tablosuyla değiştir

bunları yedek almadan kesınlıkle yapma

Teşekkürler deneyeceğim şimdi ya herro ya merro :D :D olmazsada smfyi bırakacam insan birşey yapamayınca soguyor :D xenforoya geçecem :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ADANALI - 02 Nis 2017, 22:37Teşekkürler deneyeceğim şimdi ya herro ya merro :D :D olmazsada smfyi bırakacam insan birşey yapamayınca soguyor :D xenforoya geçecem :D

Aynen geçin bence hiç uğraşmayın. :D suan kullanmıs oldugunuz tema ucretlı degılse paylasırsanız sevınırım smf de olmas guzel :D xenferoya ucret verıpde tam olarak ıstenılenı almak lazım smf ucretsız anca bu kadar :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Nis 2017, 22:39Aynen geçin bence hiç uğraşmayın. :D suan kullanmıs oldugunuz tema ucretlı degılse paylasırsanız sevınırım smf de olmas guzel :D xenferoya ucret verıpde tam olarak ıstenılenı almak lazım smf ucretsız anca bu kadar :D
Tema ücretli değil hocam vakit teması editledimde sahibinden izinde aldım zaten paylaşmayı düşünüyorum araya gitmesin o kadar uğraştım :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ADANALI - 02 Nis 2017, 22:44Tema ücretli değil hocam vakit teması editledimde sahibinden izinde aldım zaten paylaşmayı düşünüyorum araya gitmesin o kadar uğraştım :D

Anladım teşekkürler.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Sorun çözülmüştür sayfayı tekrarlatamadım ama en azından o linli kaldırabildim :D

yaptığım hatada

css dosyadındaki a taglarınaki padding kaldırınca sorun linkde gitti çok şükür :D yardımların için çok teşekkürler @tarantula901

tarantula901

Sorunun çözülmesine sevindim sorunu siz çözdünüz :D teşekkürler.

Ücretli Smf Destek İçin