Pretty urls linklere id eklenebilirmi?

Başlatan ADANALI, 31 Mar 2017, 00:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ADANALI

Merhaba pretty urls modunda konu ve bölüm linklerinin sonun id eklenirmi?

siteadresi.com/smf-modlari.110

siteadresi.com/smf-modlari/pretty-urls.142  bu şekilde

tarantula901

malesef şuanda pretty moduna id eklenme özelliği yok ancak aynı konu eklendiğinde karışmaması için otomatik olarak id ekleniyor. id eklenmesini neden istiyordunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Mar 2017, 00:44malesef şuanda pretty moduna id eklenme özelliği yok ancak aynı konu eklendiğinde karışmaması için otomatik olarak id ekleniyor. id eklenmesini neden istiyordunuz

Tuhafıma gidiyor öyle eksiklik gibi hissediyorum :D normalde baktığımda bütün linklerde id mevcut olsa daha iyi olur diye düşünüyorum yada alışkanlık galiba :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ADANALI - 31 Mar 2017, 01:10Tuhafıma gidiyor öyle eksiklik gibi hissediyorum :D normalde baktığımda bütün linklerde id mevcut olsa daha iyi olur diye düşünüyorum yada alışkanlık galiba :D

seo4 modu var id eklenıyor ancak oda guncelleme konusunda kımse desteklemıyor suanda pretty modunu kullanın bu uzerınde calısma yapılıyor bildiğim kadarıyla
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ADANALI

Hocam seo4 modu kuruluydu zaten onu kaldırdım prettyurls kurdum aslında seodanda şikayetim yoktu gayet memmundum ama neden böyle birşey yaptım çözemedim :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ADANALI - 31 Mar 2017, 01:31Hocam seo4 modu kuruluydu zaten onu kaldırdım prettyurls kurdum aslında seodanda şikayetim yoktu gayet memmundum ama neden böyle birşey yaptım çözemedim :D

Bende prettyden seo moduna geçtim ama sen iyi yaptın çünkü seo modu desteklenmıyor guncellemede bır sorun oldumu hıc kullanamayabılırdın :D

Ücretli Smf Destek İçin