Grup üyeliği normal üyenin grup secememesı

Başlatan astro1, 26 Şub 2017, 02:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

normal bir üye , normal bir üyenin alabileceği rankları seçemıyor bu ÜYE ile BU RANKLARI postta bir araya getırdıkten sora oldu sımdı farkettım bende  ne yapmamız lazım herşey iyi giderken bu olmadı bunu nasıl aktıf ediceğiz ?

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

hatırlamıyorum ama bunu sende kaldırmamışmıydık yada başkasınamı kaldırmıştık o kısmı :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 04:11hatırlamıyorum ama bunu sende kaldırmamışmıydık yada başkasınamı kaldırmıştık o kısmı :D

bende kaldırmadık siz uyumadınızmı sohbet edelım gelın :D

bızım yaptıgımız ıslem posttaydı orada degılkı @@
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

oradan birşey kaldırdım gibi emin değilim sizin siteniz ben hatırlayamam normalde oranın olması lazım siz şey yapın.

yedeğini alarak sıfır dosyayı oraya atın grupmembers dıye bır tema dosyası olarak default temanın içinde
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin