1 yıldır cozulemeyen 3.Konu Postu Genişlet -_-

Başlatan astro1, 23 Şub 2017, 22:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Selam tarant bey post başlıgı ıcın sımdıden özür dilerim  :dayak:s :D

sorun şu ki post alanı 2.resimdeki gibi olacak kırmızı ile çerçevelediğim alanın rengini beyaz yapıcaz fakat ok işareti ile gösterdiğim kısım aynı renginde kalıcak.

şimdi gelelim yukarı ve aşşağı gösteren yeşil oklara.orda demek istediğim şey adam çok az birşey yazsa bile minimum bir alan var 2 cümle yazıyor fakat gösterdiğim gibi geniş bir alanı var 40 50 cümlelik diyebiliriz sanırsam.Zaten 40 50yi geçince artıyorda geçmezsede öyle kalıyor. 2.resimdeki gibi onu ayarlamak istiyorum.Teşekkurler

not : derseniz onu yaparsak soldaki post bilgileri vsyide aşşağı cekmemız buyutmemız lazım diye resımdekı gibi yapıcaz işte ordada alan var :)

1.resim benim site :     

2.resim yani istediğim :
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

şu konuları 1 yıldır kelımesı eklemeyin düzgün başlık atın yoksa destek vermeyeceğim  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 23:12şu konuları 1 yıldır kelımesı eklemeyin düzgün başlık atın yoksa destek vermeyeceğim  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s

:dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s

sakin başkan stok kalmadı zaten 3 tane vardı  yuhphii  yuhphii  yuhphii
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Herşeyin bir çözümü vardır ancak herşeyi benden bekleme :D diğer arkadaşlarda yardımcı olacaklardır. mesela  @yeninesil

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Şub 2017, 19:10Herşeyin bir çözümü vardır ancak herşeyi benden bekleme :D diğer arkadaşlarda yardımcı olacaklardır. mesela  @yeninesil

tabiki fakat şunu halletmemız lazım kısa sure ıcerısınde anlattığım gibi siteye kullanıcılar gelcek :d
www.forumtim.com

tarantula901

Bu konu için çözümüm yok olduğunda paylaşırım.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Şub 2017, 20:52Bu konu için çözümüm yok olduğunda paylaşırım.

olursa  :dayak:s  :dayak:s  >:(  :P
www.forumtim.com