acil yardm lutfen

Başlatan astro1, 20 Şub 2017, 22:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

tarant bey siz bakarsınız buyuk ıhtımal
benim acilen yedek almam gerek sitenin süresi biticek yenı host alıcam heni domaın 0dan yani fakat uğraştık emek verdık okadar sıteyı tekrar yukeyıp aynı sekılde devam etmek ıstıyorum ne yapmam gerek nasıl yedeklerım neylerı yedeklerım suanda elımde

Kısmi Yedeklemeler
Bir Giriş Dizini Yedeği İndir bunu indirdim

Bir MySQL Veritabanı Yedeği İndir
Veritabanları
nufcsyuo_trtq12415 bunu ındırdım

E-posta İleticilerini İndir
İleticiler
forumtim.com bunu indirdim

backup-2.20.2017_22-56-49_nufcsyuo.tar.gz (Mon Feb 20 22:56:49 2017) bide bunu indirdim

Tam Yedek Oluştur
Yedekleme Hedef Yeri
uzak ftp sunucusu felan falan var onlar ne olacak backup-2.20 olan şey YEDEKLEME YERİ : GİRİŞ DİZİNİ Adındaki yedek
sımdı ne yapmalıyım ftpdekı dosyaları kopyalayıp bır klasoremı atayım ne yapayım veya acıklarsaınz sevınırım ama acil

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Yeni alacağınız hostinge yazarsanız size yardımcı olur. siz uğraşmayın :D Benden hosting almak istersen istediklerini ücretsiz yaparım :D www.xsunucu.net :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

xsunucu.net güvenli değil diyor :D düzeltin

tarantula901

Önemli değil :D okadar

Chrome56 başımıza bela oldu zaten :D her sitede chrome 56 kullanan kişilerde farklı sekılde guvenlı degıl uyarılar alırsın :D istersen bu sıteye giriş yapmaya calıstıgında gorursun uyarıyı :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Tam yedekleme kısmından giriş dizini adlı şeyin yedeğini olusturucam demi

http://destek.turhost.com/web-sitesinin-tam-yedegini-almak-cpanel/
Bunun gibi bazı yerlerdede gostermiş dediğim gibi değil mi ?
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...