smf Eposta gonderme kesin çözüm

Başlatan tarantula901, 21 Haz 2014, 23:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

yabancikiz

Bende  de hiç biri yaramadı hocam. firmaya mail attım bakalım.

tarantula901

firmaya ticket atın mail fonsiyonu kapalımı diye kapalı ise mecburen smtp olanı kullanacakınız onun içinse ticket atın bakalım ne cevap verecekler
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

bende 1 ve 3 yöntemi denedim olmadı malesef mailleri aktif olarak kullanıyorum cpaneldeki ama bu sizin dedıgınız ayarların acık olup olmadıgını anlıyabılcegımız bır yontem varmıdır

tarantula901

Mail gönderip göndermediğini test ettiniz mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

cpanel mail hesaplarımdan bahsedıyorsanız az once manuel mesaj gonderdım gonderıyor

tarantula901

Cpanel mail hesaplarından bahsetmiyorum mesela sitenizden mail adreslerine mail  gidiyormu demek istedim

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2016, 15:53Cpanel mail hesaplarından bahsetmiyorum mesela sitenizden mail adreslerine mail  gidiyormu demek istedim

sıfremı unuttum ile kontrol ettim ama mailime gelmedi başka bir test yöntemi varmı sitede

tarantula901

Hosting adını öğrenebilirmiyim.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2016, 16:22Vdsmi kullanıyorsunuz
host sahibi ben degılım arkadaş buyuk biir ihtmal vds ama pek bilgim yok sormadım

tarantula901

Onu öğrenmeniz gerekiyor vds ise vdsden ayarlarını yapılması gerekiyor yada mail fonksiyonu açıkmı değilmi bilmek gerekiyor.

eğer mail sorunu yoksa üsteki ayarlarla eposta gönderme sorunsuz gönderilmektedir.

kullanmış olduğunuz panel hangisi

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

cpanel buyuk bır ıhtımal eger kodlarda sıkıntı yoksa maıl fonksıyonu aktıf degıldır maıl atarım acarlar

tarantula901

aynen öyle yapın ayarlarında eksıklık olabılır.sız yınefd sorun bakalım maıl fonk acıkmı dıye

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2016, 18:41aynen öyle yapın ayarlarında eksıklık olabılır.sız yınefd sorun bakalım maıl fonk acıkmı dıye

dediğiniz ayarları değişdikden sonra contack iletişim modu da çalışmıyor eski ayarları yapdım php baglantı noktası 25 ve cpnanel k.adı şifre girdim contackda çalışmıyor artık