Link Sorunu

Başlatan BrainDamaged, 12 Haz 2018, 03:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhabalar hocam, kullanıcının profiline girdiğimde 2 tane buton ayarladım lakin tıkladığımda doğru link verilmediğinden kendi profilime gidiyor. Kullanıcının istatistiklerini ve mesaj göndermesini ayarlamak istiyorum.

Bir sorum daha olucaktı hocam son aktivite kısmı ekledim profil alalnına lakin sadece kendi profilime girince görebiliyorum, başkalarının profilinde gözükmüyor

Son Aktivite Kodum:

//Son Aktivite
if (isset($context['member']['action']) && allowedTo('who_view')) {
echo '<dt> <i class="fa fa-leanpub"></i> Son Aktivite', $txt['current_activity'], ':</dt>
<dd>', $context['member']['action'], '</dd>';

Özel Mesaj ve İstatistik gönderme linklerim

<a href="?action=profile;area=forumprofile;u" style="color: #333"><i class="fa fa-envelope"></i> Özel Mesaj Gönder</a>
    <a href="?action=profile;area=statistics;u" style="color: #333"><i class="fa fa-user"></i> Hareket Dökümünü Gör</a>

BDeeps

Bilgisayara geçtiğim zaman yardımcı olacağım

Twingo

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 12 Haz 2018, 03:20<a href="?action=profile;area=forumprofile;u" style="color: #333"><i class="fa fa-envelope"></i> Özel Mesaj Gönder</a>
    <a href="?action=profile;area=statistics;u" style="color: #333"><i class="fa fa-user"></i> Hareket Dökümünü Gör</a>

<a href="' , $scripturl , '?action=profile;area=forumprofile;">

BrainDamaged

Alıntı yapılan: Twingo - 12 Haz 2018, 13:56<a href="' , $scripturl , '?action=profile;area=forumprofile;">

Olmadı hocam

tarantula901

<a href="', $scripturl, '?action=profile;u=', $message['member']['id'], '">

sunu kullan
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Haz 2018, 22:16<a href="', $scripturl, '?action=profile;u=', $message['member']['id'], '">

sunu kullan

message değilde $context['member']['id'] işimi gördü hocam, teşekkürler

tarantula901

Benim attığımıda konu içi Display.template.phpde kullanabilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin