Kullanıcının bulunduğu gruba ait çevrimiçi renk kodunu çekme

Başlatan must006, 07 Ekm 2017, 12:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

must006

<a href="index.php?action=profile;u=' . $message['member']['id'] . '" title="Profilini görüntüle: ' . $message['member']['name'] . '">

<span style="' . *BURAYA GRUBUNUN RENK KODU GELECEK* . '">' . $message['member']['name'] . '</span>

</a>
Özetle böyle bir şey yapmak istiyorum.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

tarantula901

Nasıl çözdüğünüzüde yazarmısınız başka arkadaşlara yardımcı olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

must006

Load.php içinden ayrıca bir tanım oluşturdum ve mod kullanmadan o tanımı kullanarak olayı hallettim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin