konu acarken böyle bir mod mevcutmu

Başlatan GEVAUDAN, 02 Tem 2017, 03:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GEVAUDAN

slm arkadaslar yeni konu acarken dosya sistem hakkında bu resimler otomatık olarak konu açarken sen resim eklemeden konu içinde yapmam mümkünmü örnek resimdeki gibi

tarantula901

Buna benzer bir mod var ancak adini unuttum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

GEVAUDAN

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Tem 2017, 07:11Buna benzer bir mod var ancak adini unuttum

tam aradıgım mod ya yardımcı olursanız sevinirim

Bigchefstarys

Daha iyisini yapabilirsiniz, eğer biraz php den anlıyorsanız, Bunu bir form döngüsüne sokabilir ve açacağınız konu şayet hep standart şablon ise (Torrent oyun indirme sayfalarındaki standart görüntüler), form şablonu yaparak kendinizi hiç yormadan daha güzel bir şeyler yapabilirsiniz. Pek kısıtlı bir zamanım olduğu için şuan öyle bir şey yapamıyorum ben.

tarantula901

Alıntı yapılan: Bigchefstarys - 02 Tem 2017, 23:28Daha iyisini yapabilirsiniz, eğer biraz php den anlıyorsanız, Bunu bir form döngüsüne sokabilir ve açacağınız konu şayet hep standart şablon ise (Torrent oyun indirme sayfalarındaki standart görüntüler), form şablonu yaparak kendinizi hiç yormadan daha güzel bir şeyler yapabilirsiniz. Pek kısıtlı bir zamanım olduğu için şuan öyle bir şey yapamıyorum ben.
aynen yapilabilir aynisini bbir site icin yapmistim tumm bilgileri girince koni icerigini olusturuyor sonra konu olarak ekliyorsun.

Arkadasin soyledigii mod var ancak ismini tam hatirlamiyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Tem 2017, 11:56aynen yapilabilir aynisini bbir site icin yapmistim tumm bilgileri girince koni icerigini olusturuyor sonra konu olarak ekliyorsun.

Arkadasin soyledigii mod var ancak ismini tam hatirlamiyorum.
Su mod olmasın üstad.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1187.0
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 08 Eyl 2017, 17:42Su mod olmasın üstad.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1187.0

o değil arkadaşın söylediği bir mod varda hatırlayamadım
 Şimdi aklıma geldi smiley ekleme kısmından eklwyebilirsiniz isminide ılgılı resım ıle yaparsınız ekledıgınızde resim eklenir.

Ücretli Smf Destek İçin