Bir Hata Meydana Geldi

Başlatan Bazinga, 14 Ksm 2016, 14:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Portalı güncellemeye çalıştım. O dabaya zaman alacak baktım vazgeçtim.
Portal bu sefer upgrade yayınlamamış. Portalı tamamiyle kaldırıp tekrar kurmak gerekiyormuş. Portalı kladırırken birçok hata verdiği için kaldırmaktan vazgeçtim.
Tekrardan 2.0.13 e dönüş yaptım.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 26 Ağu 2017, 21:59Portalı güncellemeye çalıştım. O dabaya zaman alacak baktım vazgeçtim.
Portal bu sefer upgrade yayınlamamış. Portalı tamamiyle kaldırıp tekrar kurmak gerekiyormuş. Portalı kladırırken birçok hata verdiği için kaldırmaktan vazgeçtim.
Tekrardan 2.0.13 e dönüş yaptım.

Portalı kaldırırken hata vermesinin sebebi portalı kurduktan sonra portalı kurarken ılgılı kodların değiştiğinden dolayıdır portalı kaldırdıktan sonra tekrardan portalın manuelını kod kalıntılarını bulup kaldırmanız gerekıyor ki baştan kurabilesiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Manuel kaldırayım dedim o kalıntıları, bu seferde site pert oluyor, tamamiyle site yok oluyor.
Yoksa portalı önce kaldırıp sonrada hata veren yerleri manuel kaldırmak aklıma gelmedi değil.
Ara ara uğraşıyorum zaten... Genelde evdersleri.com üzerinde deniyorum. Şuan için en zayıf ve kötü site bu göründüğü için evdersleri.com üzerinde deneme yanılma yapıyorum.
İlginize teşekkür ederim. Oldurmaya çalışacağız....
Herkes göründüğü gibi değil.