Temadaki Arama Yeri Temadan Temaya Değişiyor Galiba ?

Başlatan htr368, 28 Eyl 2016, 17:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Üsteki resim eklediniz ya belirtmiş olduğunuz kodları kod olarak ekleyin dedim eksik yerden kaldırmış olabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Şimdi anladım ancak birşey değişmiyor yani siliyom hata veriyor benim beyin erorr verdi açıkçası :)

tarantula901

Sildiğiniz kodları buraya ekleyin dedim.

Yanlış kodları silerseniz hata verir tabi bu kod kaldırmalarını admin panelden yapmayın.

ftpden yapın ve düzenleme yaparken de yedek alın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

'mlist' => array(
 'title' => $txt['members_title'],
 'href' => $scripturl . '?action=mlist',
 'show' => $context['allow_memberlist'],
 'sub_buttons' => array(
 'mlist_view' => array(
 'title' => $txt['mlist_menu_view'],
 'show' => true,
 ),
 'mlist_search' => array(
 'title' => $txt['mlist_search'],
 'href' => $scripturl . '?action=mlist;sa=search',
 'show' => true,
 'is_last' => true,
şunu silince site hata veriyor giremiyorum üyeler kısmını silmek istiyorum işte eke de ekledim bi bakarmısınız

tarantula901

Şu kodu kaldırın

'mlist' => array(
'title' => $txt['members_title'],
'show' => $context['allow_memberlist'],
'sub_buttons' => array(
'mlist_view' => array(
'title' => $txt['mlist_menu_view'],
'show' => true,
),
'mlist_search' => array(
'title' => $txt['mlist_search'],
'href' => $scripturl . '?action=mlist;sa=search',
'show' => true,
'is_last' => true,
),
),
),

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

kaldırdımmı işte siteye giremiyorum kapanıyor , ayrıca bunu silince de gitmiyor silinmiş subs ekledim ama yok yani :D :D

tarantula901

Ekteki dosyayı ekleyin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin