Posbit Problemi

Başlatan dejavu96, 28 Şub 2017, 05:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dejavu96

Merhaba Arkadaşlar, Ücretsiz bir Hostinger firmasından host alıp SMF tabanlı bir site kurdum. Asıl Problemim ise Yatay Posbit yani ;

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1128.0

Bu konuda ki herşeyi birebir yapmama rağmen hiçbir şey olmuyor aksine herşey düzgün olmuyor.

Aldığım görüntü ise ; http://prntscr.com/ee8w9m budur.

Herhangi birşey denesemde beceremedim. Her türlü şeyi yaptım.

Belgeleri İndex.css ve DisplayTemplate.php'yi gerek masaüstünde gerek ise sitenin temalar kısmından editledim ama yine bu duruma düştüm. Site temasında DisplayTemplate olmadığı için Default temadan aldım. Onun dışında herşeyi denildiği gibi yaptım.

Yardımcı olursanız dediğim gibi çok mutlu olurum.  :-[

tarantula901

sorunu yaşadığınız konusuna yazmanız gerekiyor ki ona göre çözüm üretelim.

konudakileri harfiyen uydunuz mu ve ayrıyetten şu an olduğunuz gurupdaki yıldızların sayısını düşürün.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

Yıldızları düşürüp deniyeceğim. Konuda denilen herşeyi harfiyen uyguladım. Bedava Hostinger şirketinden kurduğum için olabilir mi diye düşünüyorum. Önceden bir deniyelim ondan sonra herhangi bir problem olmadan kurmak için böyle bir yola başvurduk. Şimdilik siteyi yeniliyeceğim. Tekrardan kuracağım. Yıldızları düşürüp öyle yapacağım. Herhangi bir problem olursa sizlere söyliyeceğim.

tarantula901

Profiliniz'deki siteye baktım şuanda sorun gözükmüyor kullanmış olduğunuz temadan kaynaklı düzeldi sanırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dejavu96

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2017, 17:04Profiliniz'deki siteye baktım şuanda sorun gözükmüyor kullanmış olduğunuz temadan kaynaklı düzeldi sanırım.

Tamamdır Hocam, ama bir sıfırlamam gerekiyor. Sıfırladıktan sonra tekrar herşeyi düzgünce yapacağım. O zaman temiz bir kurulum olur bakalım.

tarantula901

anladım iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin