DNS adresi bulunamadı hatası

Başlatan Lucifer, 26 Şub 2017, 20:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lucifer

Merhaba sohbet eklentisi dışında bir şey kurmadım ancak site arada açılıyor arada aşağıdaki hatayı veriyor ne olduğu belli değil Lütfen yardım edin 4 defa silip yükledim toplam :( :/
:'(

Kurulu eklentiler ekte mevcut

tarantula901

Siteyi yenimi kurdunuz dns yönlendirmesini ne zaman yaptınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Siteyi kuralı 3-4 hafta oluyor :/ herhangi bir şey yapmadım

tarantula901

Başından beri bu şekilde bir hata alıyor musunuz yoksa 1 kaç gün içindemi oldu.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Bu günden itibaren başladı ki dün sadece smf yi kurdum pek bişey yapmadım smf kurdum o kadar

Böyle biri yok

Lucifer

Tarantula Bey artık bıkmaya başladı sohbette soru sormamdan baktım oradan okumuyo rahatsız edemiyorum bende buradan rahatsız ediyim dedim  :P
 yuhphii  yuhphii

tarantula901

Bu sorunu anlık yaşayıp bir sure o hata devam ediyor mu yoksa yenileyince düzeliyor mu?

Buradan sorman daha iyi sorunu okuyarak anlayarak cevap veriyorum sohbette herkes yazınca her şey karışıyor.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

örneğin 1 saat açık kalıyor 1 saat sonra 30-40 dk dns sunucusu hatası veriyor sonra tekrar düzeliyor server saldırı yiyor sandım koruma fln kurmamıştım gerek yok diye kurdum ve googleden bedizifrom diye aratınca başka kısımlar çıkıyor oralara basıncada dns sunucusu hatası veriyor çözemedim çok karışık bir durum :(

tarantula901

sorun yaşadığınızda farklı tarayıcı ile sitenize girmeye çalışın o zamanda aynı sorunu yaşıyor musunuz kontrol edin.

sorunu yaşadığınızda https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=tr linki kullanın site kapalı mı yoksa sadece siz demi o şekilde kontrol edersiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Tamamdır 👍ðŸ‘Å' saolun tarantula bey 😬ðŸâ,,¢Å 

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

efendim

DNS Adresinizi değiştirin sorun çözülecektir. Olmazsa cmd yönetici olarak çalıştır :

netsh int ip reset c:\resetlog.txt
netsh winsock reset
ipconfig /flushdns