Forum çöktü sanırım ?

Başlatan Emre Sever, 26 Şub 2017, 17:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emre Sever

Arkadaşlar selamlar geçen gün reklamlar için smfad.. gibi bir uygulama kurmuştum sonra kullanmadım bugün kaldırmak istedim.Kaldırdığım da böyle bir sorunla karşılaştım 250 300 konu açmıştık çok fazla emeğimiz vardı.Şuan moralimiz baya bozuldu bunu düzeltmenin bir yolu yok mudur ?

ayaları_onar.php'yi denedim fakat etki etmedi. :(

forum adresi : toyotafanclub.net

tarantula901

Yedek almadınız sanırım sıtenızde reklam modunu mu kurdunuz kurduysanız ya tam kuramadınız yada modu kaldırdıysanız kaldıramadınız kaldırın modu manuel olarak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre Sever

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 18:11Yedek almadınız sanırım sıtenızde reklam modunu mu kurdunuz kurduysanız ya tam kuramadınız yada modu kaldırdıysanız kaldıramadınız kaldırın modu manuel olarak

hocam nasıl yapacağım ?

tarantula901

reklam modunu kurdunuz mu kaldırdınız mı?

şuradan manueline bakarak kaldırın yada kurun. surumu seçip parse tıklayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin