Profil adının rengi ?

Başlatan astro1, 25 Şub 2017, 18:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Boardda duzenledıgım gibi istediğim renk oluyor html kodu ile kırmızı yaptım #FF0000 işte orada gozukuyor ama posta gidince normal uye rengınde yanı yeşilde nedeni nedir ? Moderatör bir arkadaşta denedım onda hem boardda hemde postta düzgün ayarlardaki renk mevcut sorun yok onda ne yapmam lazım ?

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Member color  diye bir mod var onu kullanın her yerde aynı renk çıkar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 19:21Member color  diye bir mod var onu kullanın her yerde aynı renk çıkar.

Heryerde aynı olmasını istemiyorumki ayrıca kullanıyorum zaten admin boardda kırmızı ama postta değil

Mesela o arkadaş boardda mor posttada mor ismi. ?
www.forumtim.com

tarantula901

Eğer bir uye admin ise bir kategoride farklı bır guruba dahil ise rengi o kategorideki yetkilinin rengi olur.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 21:38Eğer bir uye admin ise bir kategoride farklı bır guruba dahil ise rengi o kategorideki yetkilinin rengi olur.
ha yani bölümün moderatörü olmaz isek yeşil olursak o renk oluyor.
Denedim aynen o şekilde imiş konu kılıtlenebılır cozuldu yardımınız ıcın tesekkur ederım
www.forumtim.com

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 21:38Eğer bir uye admin ise bir kategoride farklı bır guruba dahil ise rengi o kategorideki yetkilinin rengi olur.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=966.0

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3067

bu linklerdeki şey ile moderatör dışında İSTEDİÃ,,žİMİZ kişilerin post rengini değiştirebiliyormuyuz
www.forumtim.com

tarantula901

profile.template.php eke ekle

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 23:40profile.template.php eke ekle

eklendı gerı atınca cozumude yazarsanız sevınrm hani istediğim kısılerı ıstedıgım renk yapma felan yapcaksanız diye dedım
www.forumtim.com

tarantula901

Kafam karışmış istediğim dosya gereksiz istemişim. En son yanıtı
Alıntı yapılan: astro1 - 25 Şub 2017, 22:10http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=966.0

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3067

bu linklerdeki şey ile moderatör dışında İSTEDİÃ,,žİMİZ kişilerin post rengini değiştirebiliyormuyuz

Kafam karışmış istediğim dosya gereksiz istemişim. bu modlara göre özel olarak belli başlı konuların uye postlarını değiştirme olayını bılmıyorum malesef.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 00:22Kafam karışmış istediğim dosya gereksiz istemişim. En son yanıtı
Kafam karışmış istediğim dosya gereksiz istemişim. bu modlara göre özel olarak belli başlı konuların uye postlarını değiştirme olayını bılmıyorum malesef.

belli başlı konuların degılkı tum forumda aynı olcak sadece kullanıcının isminin rengi degısecek neyı özel bunun :D
www.forumtim.com

tarantula901

Onun için member color modunu kullan

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 01:18Onun için member color modunu kullan

YUKARDAKI LINKLERDEN Hangisi onu de sen bana
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin