Bir kaç önemli sorun

Başlatan ahmetyusufbugday, 25 Ksm 2018, 02:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmetyusufbugday

Arkadaşlar merhaba ilk sorunum şudur

Foruma ekli olan rank görselleri üyeler kısmında ve konu içlerinde görünüyor fakat kışını profilinde rank görselleri çıkmiyor(birden çok tema denedim aynı sorun)

Birde smf forumu site adresi. Com/foruma atıyorum fakat hep sorunlu şekilde geçiş yapıyor

Eklediğim ındex görseli de kaymış biçimde çıkıyor

Cevap için şimdiden teşekkür ederim

tarantula901

1. Site sürümünü seçerseniz ona göre daha sağlıklı yardımcı oluruz.

2.aktif bir siteniz var mı varsa profilinize girin siteyi kontrol ederek bazı sorunları çözüyoruz.

3. profilde gözükmesi lazım kontrol edebilmemiz için site adresi gerekli.

4.  forum klasorune siteyi taşıdıktan sonra ayarlari_onar.php kullanmanız lazım çünkü klasor yollarını değiştirlmediği için sorun çıkıyor.

5.  index görseli derken tam anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmetyusufbugday

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ksm 2018, 02:461. Site sürümünü seçerseniz ona göre daha sağlıklı yardımcı oluruz.

2.aktif bir siteniz var mı varsa profilinize girin siteyi kontrol ederek bazı sorunları çözüyoruz.

3. profilde gözükmesi lazım kontrol edebilmemiz için site adresi gerekli.

4.  forum klasorune siteyi taşıdıktan sonra ayarlari_onar.php kullanmanız lazım çünkü klasor yollarını değiştirlmediği için sorun çıkıyor.

5.  index görseli derken tam anlayamadım.

Site sürümünü seçtim site adresim zaten ekli ama buraya da yazayım zerohpgame.com

Yardımınızı bekliyorum

tarantula901

Sorunuza cevap yazdım ve profil ile ilgili sorunu görebilmem için siteden bir üyeliği pm ile  atın bu konu ile birlikte
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin