Smf anakategori altı resim ekleme

Başlatan tarantula901, 27 Ara 2015, 00:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

garfieald

tarantula901

Teşekkürler bang aklım sitede kalmadı sayende :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Merhaba hortlatmış gibi olacağım biraz kusura bakmayın ama ben beceremedim galiba, dediklerinizi yapmak istiyorum sürümüm 2.0.11 fakat Boardindex.template dediğiniz şeyde <tbody kısımları felan bende yok, değiştirilecek kısmı bulamadım yani buldum ama attığımda tema ayrıştırma hatası verdi yardımcı olurmusunuz?

tarantula901

board.index.template.php eke ekleyin kontrol edeyim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Ekledim oldu fakat, bu seferde Yönlendirmeler yazısı felan kaydı düzgün yapamadım galiba, resmide temsili olarak koydum altta resmi ve board indexi verdim

tarantula901

Resim ftp eklemediniz sanırım konuda ondan bahsediyor baktımda resim çalışmıyor resim ekleyin ona göre düzene girecek mi bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Şub 2018, 00:20Resim ftp eklemediniz sanırım konuda ondan bahsediyor baktımda resim çalışmıyor resim ekleyin ona göre düzene girecek mi bakalım
Resim bu, bu şekilde kaldı. 1. jpg attım böyle oldu yani.

tarantula901

Kategorinin id ne ise o id resim eklemeniz lazım konuyu iyi okuyun lütfen.

forum/Themes/GamingNation/images/cat/6.jpg bu şekilde olması lazım

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Şub 2018, 01:14Kategorinin id ne ise o id resim eklemeniz lazım konuyu iyi okuyun lütfen.

forum/Themes/GamingNation/images/cat/6.jpg bu şekilde olması lazım
Yanlış anlaşıldım şuan, zaten kategori İD'sine göre ekledim problemim o değil ki benim;

Forumumda Yönlendirme kategorisinin yazısı sağ tarafa doğru kaydı gitti, çirkin bir görüntü var şuan. Problem orda, resim koydum ya hani.

https://hizliresim.com/3ELDj9

Son hali alttaki resimde, yönlendirmeler yazısı kaydı gitti sağa doğru.

https://hizliresim.com/az3DPR

tarantula901

Eğer resim çalışırsa sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum ondan dolayı resim ekleyin bakalım nasıl gözüküyor.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Resim eklemeyi denedim, yine sorun aynı, alt taraftaki gibi görünüyor, BoardIndex.template ekte veriyorum, dilerseniz bir inceleyin, bir yerde yanlış mı yaptım acaba?
https://hizliresim.com/LbA45G

tarantula901

solunda bulunan  

Normal Konu Hot Topic Very Hot Topic Kilitli Konu
Sabit Konu
Anket

var bunlar ustekı forum konuları modunu kurduktan sonramı geldi.

cssde şu yoksa bu kodu ekleyin

div#boardindex_table {
    margin-top: 43px;
}

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Şub 2018, 02:52solunda bulunan 

Normal Konu Hot Topic Very Hot Topic Kilitli Konu
Sabit Konu
Anket

var bunlar ustekı forum konuları modunu kurduktan sonramı geldi.

cssde şu yoksa bu kodu ekleyin

div#boardindex_table {
    margin-top: 43px;
}

Evet, css'ye ekledim, sorun devam ediyor. Evet, başta hot topic felan yoktu. Yanılmıyorsam Recent forum topics modifikasyonuyla geldi onlar.

tarantula901

Alıntı yapılan: Nymeria - 01 Şub 2018, 03:43Evet, css'ye ekledim, sorun devam ediyor. Evet, başta hot topic felan yoktu. Yanılmıyorsam Recent forum topics modifikasyonuyla geldi onlar.

Bende sorun gözükmüyor gizli sekmeden bakın.

Ücretli Smf Destek İçin

Nymeria

Evet çok teşekkür ederim, sorunum çözüldü.. Yordum sizi de hakkınızı helal edin..