Forum butonu yapmak

Başlatan garfieald, 03 Şub 2017, 15:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Merhaba admin bey forumda ki Anasayfa butonunun yanında bir tane Forum butonu olsun istiyorum tıklayınca foruma gitsin, ana sayfa butonunun a hrefini değişemedim o da ana sayfaya gitsin.

Önemli olan sımdı forum butonunun altına açılır menu olarak şunları görmek istiyorum.

Menüde ki yardım açılır olarak forumun altına taşınacak
menüde ki ara açılır olarak forumun altına taşınacak
headerin üstünde ki  Okunmamış forumun altına taşınacak
headerin üstünde ki cevaplar forumun altına taşınacak
Merhaba bangbang kaldırılacak

garfieald

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Tamamdır fakat  menü activesi çalışmadı nedense...

Bir de ara ve yardım butonlarını bunun üstüne gelince altında açılsın yani açılır meün gibi olsun istiyorum.

FORUM ÜZERİNE GELİNCE ALTINDA
YARDIM
ARA
OKUNMAMIŞ İLETİLER
ÜYE LİSTESİNİ GÖRÜNTÜLE
DEÃ,,Å¾İŞİKLİK OLMUŞ KONULAR OLSUN

tarantula901

css kodlarını ayarlamış iseniz açılır eğer sadece bır menu buton eklemişseniz açılmaz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

CSS kodları var diğr  menülerde ustune gelince açılyıor fkat  altına eklemesini yapamadım

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin