SMF Yeni Sayfa Oluşturma

Başlatan Bazinga, 25 Ksm 2016, 13:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bazinga

Arkadaşlar örnek olarak birisi Bazinga Bazinga üstüne tıklıyor ve www.sdasdas.com/forum/panel/Bazinga_Bazinga adlı yere yönlendiriliyor bu şekilde bişey nasıl yapabilirim ?

tarantula901

Bunu php olarak yapıyorlar yada html de yapabilirsin ama sadece görsel olarak gözükür.

panel diye klasor açarsın içine istediğin şekilde bir sayfa eklersin html yada php sana kalmış ne yapmak istiyorsan yapabirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

o şekilde demiyorum üstad mesela hani smf de bi adamın profiline girince url de adamın adı çıkıyor ya aynı şeyi php 'de farklı bir şekilde yapmak istiyorum yani karakter adı olacak o karakter adını tıkladığı zaman panel içerisindeki o karakterin bulunduğu sayfaya gidecek ve o sayfada sadece o karakter gözükecek ve sadece o karakteri sahibi düzenleyebilecek.

tarantula901

Anladım özel php kodlamasını yapman gerekiyor aslında bende onu söylemek istedim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin