Smile pack yükleme sorunu

Başlatan Hinnves, 11 Tem 2018, 21:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Hinnves

Merhaba temaya smile pack yükledim sorun yok ama editorden yani yanıt gönderirken smile seçtiğimde atıyorum smiles/deneme/gulumse.gif diyor ama ben .png olmasını istiyorum yani butonda ki linki değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

tarantula901

Gif dışında png jpg formatındamı olmasını istiyorsun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Yönetim Merkezi / Gülümsemeler ve İleti İkonları / Seçenekler / Özelleştirmiş gülümsemelere izin ver kısmını aktif edin ardından kaydete basın. Gülümseme ekle ve düzenle alanları aktif olucak oradan istediğiniz .png formatını ayarlayabilirsiniz, kolay gelsin

Hinnves

Zaten PNG ama butonu Öğeyi Denetle ile baktığımda .gif olarak gösteriyor onu .png yapmak istiyorum.

tarantula901

png yapmanızın sebebi nedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin